Mikołajkowy turniej „Szukamy Młodych Talentów”

Wyróżniony Mikołajkowy turniej „Szukamy Młodych Talentów”

Kolejny już turniej tenisowy pod hasłem „Szukamy Młodych Talentów” rozegrany został tym razem w Gnieźnie, w hali sportowej przy ulicy Cymsa. Udział w nim wzięło ponad 90 młodych adeptów tego sportu.

W hali sportowej GOSiR przy ul. Cymsa w Gnieźnie odbył się  Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego „Szukamy Młodych Talentów”. Niezmiernie cieszy bardzo duża ilość uczestników. Przy stołach tenisowych stanęło 94 zawodników i zawodniczek z terenu Gniezna, powiatu i gmin ościennych.

4. Szymon Molski - Słupca

Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali tradycyjnie okolicznościowe medale. W klasyfikacji zespołowej szkół o puchar –  Dyrektor  Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacka Mańkowskiego zwyciężyły następujące placówki:
I miejsce   - Szkoła Podstawowa Tulce,
II miejsce - Szkoła Podstawowa Niechanowo,
III miejsce - Szkoła Podstawowa Budziszewko,
a na kolejnych miejscach znalazły się: SP Nr 8 Gniezno, SP Sławno i SP Łagiewniki Kościelne

W gronie organizatorów w imprezie udział wzięli: Stanisław Dolaciński, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno”, Zdzisław Kujawa, prezes Klubu Sportowego Stella Gniezno,  Jan Budzyński, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna – i sprawujący patronat nad turniejem oraz fundator 3 pucharów dla najlepszych szkół - Dyrektor  Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Jacek Mańkowski.

Turniej od strony organizacyjnej i sędziowskiej poprowadzili Leszek Hyżyk i Monika Jacek. Współorganizatorami rozgrywek są Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Następny turniej planowany jest na 18 stycznia 2018 roku również w Gnieźnie.