http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!

  • Napisane przez Jakub Jaśkowiak
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!

Świetny prezent pod choinkę zafundował sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który przed Świętami Bożego Narodzenia podpisał nowy, jednoroczny kontrakt z drużyną BTTC Grun WeiB Berlin, występującej w niemieckiej lidze tenisowej.


Po 5-letniej przygodzie w klubie RTC Ratingen 1911 nadszedł czas na zmiany. W nowej ekipie gnieźnianin ma zagwarantowane występy we wszystkich spotkaniach od początku do końca sezonu.

Trenerem zespołu jest Chilijczyk Diego Vasquez, kiedyś świetny zawodnik występujący w Bundeslidze, obecnie świetny specjalista, który pod swoimi skrzydłami ma najlepszych juniorów w Berlinie oraz kilku zawodników z cyklu ATP.

Celem drużyny BTTC Grun WeiB Berlin w 2018 roku jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Oprócz Gewerta mają w tym celu pomóc sprowadzeni zawodnicy z Niemiec oraz Chile.

Miejmy nadzieje, że zmiana otoczenia i nowy doświadczony trener przyczynią się do wzrostu poziomu sportowego naszego zawodnika.

Korzystając z okazji Jakub chciałby życzyć wszystkim czytelnikom Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.