Zwycięstwo było blisko

Futsaliści Mieszka Gniezno rozegrali zaległe spotkanie w ramach 13 kolejki ligowej. Tym razem podopieczni trenera Adama Heliasza udali się do Lubawy. Mecz, jaki tam rozegrali okazał się ciekawym i emocjonującym widowiskiem. Niestety, ostateczne z happy endem dla gospodarzy, którzy pokonali Mieszka 4:3.

Constract Lubawa był przeciwnikiem Mieszka Gniezno w zaległym pojedynku wyjazdowym w ramach rywalizacji ligowej. Zespół z Lubawy to wicelider tabeli, dlatego był faworytem tego pojedynku. Jednak gnieźnianie walczyli bardzo ambitnie, dzięki czemu pojedynek był emocjonujący.

Pierwsza bramka padła w 11 minucie dla gospodarzy, a jej autorem był Sebastian Grubalski. Niepełna po minucie wyrównującego gola zdobył Dariusz Rychłowski. Na 2:1 dla gospodarzy wynik podwyższył tuż przed końcem pierwszej połowy Patryk Szczepaniak. Po zmianie stron, w 31 minucie meczu gnieźnianie ponownie doprowadzili do remisu. Tym razem bramkę na swoim koncie zapisał Paweł Kaźmierczak. W 37 minucie wynik podwyższyli najpierw Jakub Raszkowski a po chwili Paweł Ossowski i było 4:2 dla Lubawian.

W ostatniej minucie podopieczni trenera Heliasza, a konkretnie Marcin Marcinkowski zdobył trzeciego gola. Niestety, na wyrównanie zabrakło czasu. Gospodarze pokonali Mieszko 4:3.

Kolejne spotkanie zespół Mieszka Gniezno, rozegra za tydzień w Unisławiu.