http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

MKK wygrywa w Inowrocławiu

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony MKK wygrywa w Inowrocławiu

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Ty razem udali się do pobliskiego Inowrocławia, by tam zmierzyć się z miejscowym zespołem Domino.


Sklep Polski MKK Gniezno pojechał  do Inowrocławia, by tam rywalizować o punkty ligowe i najlepszą pozycję wyjściową przed meczami rundy play-off. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Arkadiusza Konowalskiego był zespół Domino Inowrocław. Faworytami tego pojedynku byli gospodarze. Jednak gracze MKK do pojedynku podeszli bardzo zmotywowani i z wielką wolą zwycięstwa. I to dało efekt. Pokonali gospodarzy 81:61.

W poszczególnych kwartach zanotowane zostały następujące wyniki: 16:15, 21:27, 15:22 i 10”17. Po tej wygranej gnieźnianie przystąpią do decydującej fazy rozgrywek z piątego miejsca. W Inowrocławiu, na szczególne uznanie zasłużyli tacy gracz MKK jak Emil Rau, Filip Andrzejewski, Daniel Kotwasiński oraz Piotr Golasiński.   

Sklep Polski MKK: Rau 21, Kotwasiński 13, Andrzejewski 10, Sobkowiak 8, Tyborowski i Dobrzycki 7, Golasiński 6, Pawełczyk 4, Szydłowski 3, Budnikowski 2.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.