http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wiosenne pływanie z GOSiR-em

  • Napisane przez (Art. promocyjny)
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Wiosenne pływanie z GOSiR-em

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. Świat budzi się powoli do życia , a nas otaczają wyjątkowe kolory i zapachy. To wspaniały czas na zabawę i ruch, oraz realizację tych zamierzeń, na które nie mieliśmy czasu bądź nie chcieliśmy realizować zimą.


Wszystkim którzy chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie, oraz sylwetkę proponujemy ruch w wodzie i naukę pływania lub doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach pływania, które ruszają w dniach 7 -8 kwietnia br.

Spotkanie organizacyjne osób zainteresowanych kursami doskonalenia pływania odbędzie się 5 kwietnia br. o godz. 18.30, a kursami podstawowej nauki pływania tego samego dnia o godz. 19.15 w Kawiarnio-Widowni /przy basenie/, ul. Bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Przygotowaliśmy również specjalną wiosenną edycję nauki pływania dla małych dzieci w wieku od 3 do 5 lat, z którą rozpoczynamy dnia 9 kwietnia br.

Dla najmłodszych zajęcia na basenie to przede wszystkim świetna zabawa. Ale maluchy również się hartują, oswajają z wodą i uczą się pływać. Pływanie to znakomita gimnastyka, która wzmacnia wszystkie mięśnie, zapobiega wadom postawy, a także zwiększa wydolność układu oddechowego i krążenia.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców z maluchami odbędzie się dnia 6 kwietnia br. o godz. 17.50 w Kawiarnio-Widowni /przy basenie/, ul. Bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Zapisy przyjmują i informacji udzielają pracownicy szatni basenowej
tel. /61/ 424 86 04.

Zapraszamy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.