http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Jakub Gewert wyjeżdża na zgrupowanie do Hiszpanii

  • Napisane przez Jakub Jaśkowiak
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Jakub Gewert wyjeżdża na zgrupowanie do Hiszpanii

W najbliższym tygodniu od 11 do 18 kwietnia, gnieźnieński tenisista ziemny, wylatuje do hiszpańskiej Barcelony, na przedsezonowe zgrupowanie. Obóz tenisowy odbywać się będzie na kortach słynnej na cały świat akademii tenisowej Sanchez-Casal, w której na co dzień trenują najlepsi tenisiści ziemni na świecie.


Codziennie Jakub będzie uczestniczył w dwóch treningach tenisowych oraz jednym treningu ogólnorozwojowym. Jest to świetnie przetarcie do zbllżającego się wielkimi krokami sezonu letniego 2018 oraz startu w lidze niemieckiej w barwach klubu BTTC Grun Weiss Berlin.

- Osobiście jestem bardzo zadowolony z przygotowań do zbliżającego się sezonu. Od podpisania nowego kontraktu z klubem w Niemczech w grudniu, aż do marca bardzo ciężko trenowałem. Treningi tenisowe, ogólnorozwojowe i sparingi sprawiły, że czuje się mocno zmobilizowany i gotowy do gry. W marcu po występie na turnieju w Niemczech, dopadła mnie kontuzja kolana, ale wraz z moją fizjoterapeutką udało mi się przezwyciężyć ból - mówi Jakub Gewert. - Obóz w Hiszpanii traktuje priorytetowo, ponieważ pierwszy raz w tym roku będę grał na dworze na tzw. mączce i chciałbym przetestować różne warianty techniczne oraz schematy gry. Wszystko wskazuje na to, że jestem w dobrej formie i chciałbym, aby ten sezon był dla wyjątkowy. Po powrocie z Barcelony, czekają mnie kolejne intensywne treningi w klubie w Berlinie, a potem oczekiwanie na pierwszy mecz w lidze niemieckiej, który zaplanowany jest na 6 maja - dodaje.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.