http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wysoka wygrana laskarzy Startu

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy

W niedziele zainaugurowana została runda wiosenna I ligi hokeja na trawie mężczyzn. Zespół UKH Start 1954 Gniezno podejmował na Stadionie im. Alfonsa Flinika drużynę Lipna Stęszew. Obie ekipy walczą w grupie spadkowej.


Laskarze UKH Start 1964 w tym sezonie walczą o utrzymanie się w gronie elity tego sportu w naszym kraju. Zdaniem trenera Jakuba Stranza, nie jest to sytuacja komfortowa, ale zespół zrobi wszystko by pozostać w pierwszej lidze. I jak się okazało, potwierdził już to w pierwszym wiosennym meczu. Gnieźnianie podejmowali ekipę Lipna Stęszew.

Przewaga gnieźnian nie podlegała dyskusji i pokonali ekipę z Lipna aż 8:0. Bramki dla zespołu gnieźnieńskiego zdobywali: Grotowski, Tubacki, Brożek, Kosicki i Wojciechowski.

W pozostałych meczach rozegranych w ramach pierwszej kolejki wiosennej padły następujące wyniki: HKS Siemianowiczanka - AZS Politechnika Poznańska 1:6, HKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 3:4, Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 14:0, Warta Poznań - AZS AWF Poznań 1:2, Pomorzanin Toruń - AZS Politechnika Poznańska 1:1 k.z. 6:5.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.