Start lepszy od LKS Rogowo

Kolejne spotkanie ligowe rozegrali laskarze Start 1954. Walcząc w grupie spadkowej podejmowali ekipę LKS Rogowo, zespół złożony z młodych ambitnych zawodników.

Kolejny krok, by utrzymać się w I lidze został zrobiony przez laskarzy Startu Jednak jak trener Jakub Stranz  przypuszczał przed meczem, łatwo nie było. Obie drużyny walczyły na bardzo równym poziomie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Gole w tej części dla gnieźnian zdobyli Paweł Tubacki i Marcin Grotowski.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnej bramki Roberta Grotowskiego. Jednak ponownie goście wyrównali. Decydującą bramkę o zwycięstwie Startu zdobył młody, dobrze zapowiadający się gnieźnianin Gracjan Jarzyński. Ostatecznie zatem mecz 4:3 wygrali laskarze Startu.

W pozostałych meczach I ligi padły następujące rezultaty: AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska 6:2, Warta Poznań – Grunwald Poznań 0:7, LKS Gąsawa –  Pomorzanin Toruń 1:9, Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka 1:3.