http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Z Wartą tylko remis

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy

Tym razem piłkarzom Mieszka nie uda się wywalczyć kompletu punktów. W pojedynku wyjazdowym w Międzychodzie zremisowali z miejscową Wartą 0:0.


Piłkarze Mieszka Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem podopieczni trenera Bekasa udali się do Międzychodu. Tam podejmowani byli przez miejscową Warte, wicelidera. I jak się okazało po 90 minutach gry nie padła żadna bramka. Jednak emocji  nie brakowało. Warto też wspomnieć, że gnieźnianie spotkanie kończyli w dziewiątkę. Czerwone kartoniki ujrzeli Marcin Trojanowski i Marcin Tomaszewski. Oba kartoniki były skutkiem dwóch żółtych kartek.

Ostatecznie zespoły zainkasowały za ten bezbramkowy remis po jednym punkcie do dorobku ligowego. Mieszko nadaj zajmuje niezagrożone pierwsze miejsce w tabeli ligowej.

Skład Mieszko: Wiktor Beśka, Dawid Urbaniak, Adrian Bartkowiak, Michał Steinke, Miłosz Brylewski, Marcin Trojanowski, Dawid Radomski, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk (75 Marcin Tomaszewski), Fabian Burzyński (68 Adam Konieczny), Damian Pawlak.

W najbliższą sobotę biało-niebieskich czeka następny mecz o ligowe punkty, tym razem o godz. 17.00 podejmować będą Huragan Pobiedziska.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.