Huragan pokonany! Mieszko górą!

Piłkarze Mieszko Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy w batalii o awans do grona trzecioligowców. Tym razem podopieczni trenera Bekasa podejmowali na swoim obiekcie jedenastkę Huraganu Pobiedziska. Jak się okazało po 90 minutach gry, kolejne punkty  pozostały w Gnieźnie – Mieszko zwyciężył 2:0.

Pojedynek pomiędzy gośćmi – Huraganem Pobiedziska a jedenastką Mieszka Gniezno zakończył się wynikiem 2:0 dla gnieźnian. W pierwszej połowie tego meczu padła jedna bramka. Miało to miejsce w 18 minucie gry. Wtedy to strzałem z  30 metrów popisał się Gracjan Goździk, piłka odbiła się od słupka wpadając do bramki gości. Na kolejny gol trzeba było czekać do 70 minuty meczu. Wtedy w pole karne Huraganu wbiegł Adam Konieczny i strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie Mieszka, ustalając tym samym wynik meczu na 2:0. Było to dwudzieste pierwsze zwycięstwo Mieszka w tej edycji rozgrywek.

Skład Mieszko: Wiktor Beśka - Marcin Tomaszewski (73 Michał Dreczkowski), Adrian Bartkowiak, Michał Steinke, Miłosz Brylewski - Damian Pawlak (85 Damian Garstka), Taras Maksymiv, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk, Fabian Burzyński (63 Adam Konieczny), Tomasz Kaźmierczak (73 Filip Kruczyński).

Pozostałe wyniki 23 kolejki ligowej: Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo 1:1, Kotwica Kórnik - Unia Swarzędz 1:0, Lubuszanin Trzcianka - Grom Plewiska 3:2, Sparta Oborniki - GLKS Wysoka 3:1, Nielba Wągrowiec  - Wełna Skoki 0:0, Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód 2:3, Pogoń Łobżenica - Orły Pniewy 3:0 (wo)

16. Orły Pniewy 23 11 17:61

Kolejny mecz już w najbliższą środę. Podopiecznych Mariusza Bekasa czeka pojedynek pucharowy z Polonią Środa Wlkp. Następnie kilka dni przerwy, gdyż biało-niebiescy zainkasują walkower za mecz z Orłami Pniewy.