http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Błyskawica” Niechanowo podsumowała sezon!

Wyróżniony „Błyskawica” Niechanowo podsumowała sezon!

„Błyskawica” Niechanowo zakończyła sezon 2017/2018 w rozgrywkach Wielkopolskiej Lidze Unihokeja. W sezonie 2017/2018 niechanowska „Błyskawica” wystartowała w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja czterech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzik, junior młodszy i junior starszy.


W najstarszej kategorii wiekowej junior starszy nasi unihokeiści wywalczyli złoty medal nie przegrywając żadnego meczu w całym sezonie.

W kategorii junior młodszy nie udało się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu ponieważ do pierwszego turnieju nasi chłopcy  podeszli zbyt nonszalancko. Pomimo dalszych zwycięstw matematyka ligowa była bezwzględną i sezon 2017/2018 „Błyskawica” zakończyła zdobyciem srebrnego medalu.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzicy podopieczni trenera Tomasza Gazińskiego, którzy przez cały sezonn prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy. W turnieju finałowy zajęli ostatecznie 2 miejsce zdobywając tym samym w sezonie 2017/2018 srebrny medal Mistrzostw Wielkopolski.

Kategoria najmłodszych to zmienne szczęście naszych podopiecznych ale też doskonała zabawa w unihokej. Nasze dzieciaczki ostatecznie zakończyły rozgrywki w rundzie eliminacyjnej.

Sezon 2017/2018 dla UKS „Błyskawica” Niechanowo to kolejny medalodajny sezon. Poziom wyszkolenia naszych zawodników oceniamy bardzo wysoko a jest to możliwe dzięki zaangażowaniu trenerów klubowych oraz wsparciu udzielanemu przez Urząd Gminy w Niechanowie oraz Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Niechanowie, za co serdecznie dziękujemy.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.