„Samuraj” z Trzemeszna w Pucharze Polski w karate tradycyjnym!

• Napisane przez (AKT Samuraj Gniezno)
Wyróżniony „Samuraj” z Trzemeszna w Pucharze Polski w karate tradycyjnym!

W Ergo Arenie w Gdańsku odbył się XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do. W Pucharze uczestniczyły cztery zawodniczki AKT „Samuraj” Gniezno - sekcja Trzemeszno.

Na trzecim stopniu podium stanęła Aleksandra Arczewska - 8 kyu (żółty pas) startująca w kata indywidualnym dziewcząt, w tej samej konkurencji startowała Marcelina Ciesielska. Miejsce czwarte zdobyła Maja Barczak – 4 kyu (niebieski pas) także w konkurencji kata indywidualne dziewcząt.

Czwartą uczestniczką była Wiktoria Nowicka – 6 kyu (zielony pas) biorącą również udział w kata indywidualnym dziewcząt.Dziewczęta miały sporą konkurencję, gdyż uczestników było około 1000 z całej Polski ale dzielnie walczyły i z godnością reprezentowały AKT „Samuraj” Gniezno..

W tych dniach odbywał się także Puchar Europy, nasz kraj reprezentowała m.in. Klaudia Piórek zawodniczka z Gniezna. Niestety zabrakło trochę szczęścia, tym razem bez medalu.