http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mieszko gotowy na rewanż z Victorią Września

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Mieszko gotowy na rewanż z Victorią Września

Prezes, trener i dyrektor sportowy MKS Mieszko Gniezno podsumowali zwycięski mecz barażowy we Wrześni podczas specjalnej konferencji prasowej. Poinformowali też o przygotowaniach do rewanżu do którego dojdzie już w niedzielę o godzinie 17.00 na obiekcie przy ulicy Strumykowej.


Najbliższa niedziela może okazać się świętem piłki nożnej w naszym mieście. Wtedy to o godz. 17.00 na stadionie przy ulicy Strumykowej, piłkarze Mieszka rozegrają drugi mecz barażowy o awans do III ligi z Victorią Września. Warto przypomnieć, że w miniony weekend gnieźnianie wygrali na wyjeździe 2:1.

– Zagraliśmy trudne spotkanie we Wrześni. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do meczu rewanżowego, a najważniejszym dla nas jest to, że udało się z Wrześni przywieźć trzy punkty. Było to spotkanie trudne i każda drużyna otrzymała brzemię tego meczu, co było widać na boisku. We Wrześni było to święto piłkarskie i jak rozmawialiśmy z władzami tamtejszego klubu, takiej frekwencji nie pamiętają od dawna na swoim obiekcie. My mamy nadzieję iż ten mecz zachęci do obecności na meczu barażowym, który dla nas jest zwieńczeniem trzyletniej pracy w klubie – mówi Maciej Ciesielski, prezes klubu.

Podobnie o tym spotkaniu wypowiada się Mariusz Bekas, trener Mieszka Gniezno: - Naszych kibiców było słychać i praktycznie przekrzyczeli gospodarzy, których było więcej. Liczymy na to, że w trakcie rewanżu także będą dwunastym zawodnikiem i licznie przyjdą na spotkanie.

Odnosząc się do gry we Wrześni trener stwierdził: - Ten mecz nie wyszedł tak, jak poprzednie ligowe, ale rodzaj gatunkowy i emocjonalny był zupełnie inny. Wiedzieliśmy, że drużyna, którą spotykamy to jest także mistrz IV ligi z drugiej grupy, więc spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Mam nadzieję iż na swoim terenie pokażemy więcej walorów piłkarskich.
Zadowolenia z pierwszego meczu we Wrześni nie kryje również Dawid Frąckowiak, dyrektor sportowy klubu,który uważa, że po pierwszym meczu Mieszko jest w dość dobrym położeniu przed rewanżem. - Zdajemy sobie sprawę, jak ciężkie wyzwanie czeka nas w tym spotkaniu. Zespół gości nie ma nic do stracenia i mając świadomość tej ostatniej szansy, jaka przed nim się jawi, na pewno spodziewamy się trudnego pojedynku. Mecz we Wrześni był także trudnym dla nas, nie był on tak do końca w naszym wykonaniu, ale to też wskazuje iż mimo tego, że nie udało się zaprezentować w pełni możliwości to wygraliśmy, przywożąc korzystny rezultat przed meczem rewanżowym – podkreśla.

Bilety na niedzielny mecz są dostępne w siedzibie klubu do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00. Cena biletu normalnego 12 zł, a ulgowy 6 zł (kobiety i młodzież do 18 roku życia). Działacze szykują się na przyjęcie nawet 3,5 tysiąca kibiców. Otwarta zatem  zostanie trybuna po drugiej stronie stadionu.

Przy okazji dzisiejszej konferencji, działacze klubu poinformowali o podjęciu współpracy z Fundacją Przyjaciele Zwierząt. Dotyczyć ona będzie rocznika 2006, który będzie promował tę organizację.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.