http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Emocje opadły. Co dalej?

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy

Piłkarze Mieszka Gniezno wygrali pojedynki barażowe i awansowali do grona trzecioligowców. Ale to już było w niedziele. Teraz emocje opadły. Władze klubu zorganizowały zatem konferencje prasową. Przypomnieli na niej o awansie. Niestety, o nowym sezonie i planach, delikatnie mówiąc, wiele nie powiedziano.


Po dwóch wygranych w barażach, piłkarze Mieszka awansowali do grona trzecioligowców.  To jednak było w niedzielę. Dziś natomiast miała miejsce konferencja prasowa w klubie. Byli na niej prezes klubu, dyrektor do spraw sportowych , trener i dwaj piłkarze, którzy w ciepłych słowach podziękowali kibicom i sponsorom. Podczas tej konferencji przypomniano też o awansie i ciężkiej pracy w minionym sezonie. I za to należy się pochwała i brawa. Natomiast bardzo mgliście odpowiadano na pytania o nadchodzący sezon. Jedno co było pewne w tych odpowiedziach to to, że 9 lipca zawodnicy wracają do treningów i że 11 sierpnia rusza liga.

Dawid Frąckowiak, dyrektor do spraw sportowych  stwierdził, że stadion spełnia wymagania trzeciej ligi i z licencją nie powinno być problemu. Trzeba będzie też przenieść klatkę dla kibiców przyjezdnych.

Na pytanie dziennikarzy o pozostanie trenera i ewentualnego sponsora, nie było konkretnej odpowiedzi ze strony prezesa klubu Macieja Ciesielskiego. Mają być też wzmocnienia, ale jakie? Też nikt nic konkretnego nie wie.

To w zasadzie wszystko, co było na dzisiejszej konferencji prasowej w siedzibie klubu. Trochę mało konkretów, jak na to by zwoływać konferencje  prasową.  Może warto było trochę odczekać, by można przekazać więcej pewnych informacji dla gnieźnieńskich kibiców. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.