http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Piłkarze Mieszka wznowili treningi

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy

Piłkarze Mieszka Gniezno, po początkowych zawirowaniach w klubie, rozpoczęli przygotowania do sezonu. Zajęcia odbywają się pod okiem Mariusz Bekasa i Dawida Frąckowiaka.


Dwudziestu trzech zawodników uczestniczy w pierwszych po letniej przerwie zajęciach treningowych  Mieszka. Treningi odbywają się na sztucznej murawie przy ulicy Strumykowej. Trener Mariusz Bekas przeprowadził już „beep test”, krótkie gry i ćwiczenia siły funkcjonalnej. Najlepiej podczas testu zaprezentowali się Dawid Radomski oraz Radosław Mikołajczak.

W grupie trenujących jest kilka nowych twarzy. W zajęciach uczestniczyli pozyskani w ostatnich dniach Radosław Mikołajczak i Mateusz Roszak. Poza tym pojawiło się kilku testowiczów. W gronie tym byli Igor Łuszczewski z SMSu Łódź, Szymon Lewandowski z Arki Gdynia i Konrad Syldatk z Błękitnych Wronki. Poza tym z nowych twarzy pojawił się jeszcze Jakub Hofmmann z zespołu juniorów starszych. Na poniedziałkowym treningu zabrakło jedynie Michała Steinke, którego zatrzymały ważne sprawy osobiste.
W tym tygodniu gnieźnianie mają zaplanowane dwa mecze kontrolne: w środę z Rozwojem Katowice i w sobotę z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Zawodnicy uczestniczący w treningach:
Bramkarze: Wiktor Beśka, Szymon Lewandowski, Dominik Nowicki, Konrad Syldatk, Jakub Woźniak.
Zawodnicy z pola: Adrian Bartkowiak, Miłosz Brylewski, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk, Jakub Hoffmann, Adam Konieczny, Tomasz Kaźmierczak, Mateusz Ławniczak, Igor Łuszczewski, Taras Maksymiv, Radosław Mikołajczak, Damian Pawlak, Dawid Radomski, Mateusz Roszak, Marcin Tomaszewski, Marcin Trojanowski, Dawid Urbaniak, Krzysztof Wolkiewicz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.