http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zapraszamy na kolejne turnusy półkolonii na „sportowo”

  • Napisane przez (Art. promocyjny)
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Zapraszamy na kolejne turnusy półkolonii na „sportowo”

Dzisiaj kończymy kolejny turnus półkolonii na „sportowo” organizowanych przez GOSiR.


Przed półkolonistami jeszcze spartakiada sportowa, obiad w Hotelu LECH i otrzymanie pamiątkowych Certyfikatów Dzielnego Sportowca, oraz słodkości.

Przypomnijmy, iż GOSiR od kilku już lat jest organizatorem półkolonii. Odbywając się one w 5-cio dniowych turnusach, które trwają od poniedziałku do piątku przez cały okres wakacji.

Adresowane są dla dzieci w wieku 7-14 lat. Cena turnusu wynosi 199 złotych. Jednego krótszego /4-dniowego/ to 159,20 zł. zaplanowanego w terminie od 13 do 17 sierpnia br.

Z następnym turnusem ruszamy już od najbliższego poniedziałku, tj. 20 sierpnia br. , ostatni natomiast zaplanowaliśmy na 27 – 31 sierpnia br. Zajęcia prowadzone są w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad).

Wszyscy uczestnicy półkolonii muszą na każde zajęcia przynosić stroje kąpielowe i czepki oraz stroje sportowe.

W ramach atrakcji dla półkolonistów proponujemy zajęcia sportowe, rekreacyjne , taneczne i edukacyjne.

Formularz zgłoszeniowy dziecka i wszelkie informacje na temat półkolonii można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. /61/ 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu, lub pobrać ze strony www.basengniezno.pl w zakładce PÓŁKOLONIE.

Zapraszamy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.