Zwycięstwo Zjednoczonych na inaugurację sezonu!

Wyróżniony Zwycięstwo Zjednoczonych na inaugurację sezonu!

Pierwszy mecz w ramach rozgrywek IV ligi rozegrali Zjednoczeni Trzemeszno. Podejmowali oni spadkowicza z III ligi Centrę Ostrów Wielkopolski. Po ciekawym i obfitującym w bramki meczu gracze z Grodu Kilińskiego pokonali rywala 6:3.

Udany start po powrocie do IV ligi zaliczyli Zjednoczeni Trzemeszno. Na własnym terenie w meczu inaugurującym nowy sezon pokonali  Centrę Ostrów Wielkopolski 6:3. Przed meczem burmistrz Trzemeszna - Krzysztof  Dereziński i przewodniczący Rady Miasta Sławomir Peno wręczyli kapitanowi drużyny Michałowi Kachniarzowi puchar za awans do IV ligi.

Sam mecz to łącznie aż 9 zdobytych goli. Już po 18 minutach gry było już 4:1 dla Zjednoczonych. W 5 minucie na prowadzenie zespół z Trzemeszna wyprowadził Krzysztof Majchrzak. Na 2:0 podwyższył Krzysztof Chojnacki. Przy tym stanie goście strzelili kontaktowego gola i było 2:1. Kolejne dwie bramki dla gospodarzy strzelili Szymon Meller i Adam Niedzielski. Jednak przed przerwą Centra zdobyła drugą bramkę. Po zagraniu piłki ręką przez Michała Kachniarza goście egzekwowali  rzut karny, który zamienili go gola. Gracze z Trzemeszna odpowiedzieli jednak na ten fakt  strzelając piątą bramkę autorstwa Kacpra Serwatki. W  końcówce meczu Zjednoczeni przypieczętowali zwycięstwo, po golu  Szymona Mellera ustalając wynik meczu na 6:3.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Tomasz Wachowiak, Robert Pepliński (55’ Michał Wiśniewski), Michał Kachniarz , Krzysztof Majchrzak, Bartosz Andrzejewski (67’ Błażej Matysiak), Adam Niedzielski, Kamil Wysocki, Szymon Meller, Dawid Ciążyński (88’ Sebastian Ferenc), Kacper Serwatka (55’ Wojciech Durski), Krzysztof Chojnacki. Ponadto w rezerwie był: Paweł Mroziński

Pozostałe wyniki I kolejki: Victoria Września - Warta Międzychód 0:0, Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka 3:1, Orkan Śmiłowo - Polonia 1912 Leszno 2:0, Polonia Kępno - Krobianka Krobia 3:0, LKS Gołuchów - Sokół Pniewy 0:0, Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Koło 2:1, Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik 2:2, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek 0:1, Nielba Wągrowiec - Obra Kościan odbędzie się 26 września, o godz. 18.00.