Coś się zacięło... Druga porażka Mieszka

Wyróżniony Coś się zacięło... Druga porażka Mieszka

Piłkarze Mieszko Gniezno przegrali drugi mecz z rzędu. I to wysoko bo aż 0:4. Tym razem w Malborku z Wierzycą Pelplin, zespołem z końca tabeli.

Miało być zwycięstwo, a tutaj niespodziewanie wysoka porażka biało-niebieskich. Tym razem zostali pokonani przez jedenastkę z Pelplina 4:0. Poprzednia porażka 1:2 w Koninie wydawała wypadkiem przy pracy. Teraz jednak chyba  coś się zepsuło w maszynce do wygrywania, jakim była firma Mieszko. A sam mecz?

Gracze z Pelplina na prowadzenie 1:0 wyszli w 8 minucie. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie na dwa do zera podwyższył rezultat meczu Daniel Sławiński. Miało to miejsce w 70 minucie pojedynku. Po kolejnych dziesięciu minutach pojedynku na 3:0 podwyższył wynik zawodnik Mieszka Marcin Tomaszewski – czyli gol samobójczy. Kropkę na „i” postawił w 85 minucie meczu Jakub Binerowski. Tym samym trzy meczowe punkty pozostały w Pelplinie.

Skład Mieszka Gniezno: Szymon Lewandowski, Marcin Tomaszewski, Adrian Kaliszan, Michał Steinke, Szymon Pająk, Dawid Radomski, Marcin Trojanowski, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk, Radosław Mikołajczak, Mikołaj Panowicz. Rezerwa:  Wiktor Beśka, Mateusz Ławniczak, Adam Konieczny, Damian Pawlak, Jakub Hoffmann, Krzysztof Wolkiewicz, Taras Maksymiv.