http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

24 października o godz. 16.00 - „Szukamy Młodych Talentów” – zapraszamy na kolejną edycję

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno”, Klub Sportowy „Stella”, GOSiR oraz Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Gnieźnie zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna oraz gmin powiatu gnieźnieńskiego do udziału w kolejnych rozgrywkach XVII Edycji Turniejów Tenisa Stołowego „Szukamy Młodych Talentów”, które odbędą się w środę, 24 października od godz. 16.00 w hali sportowej GOSiR przy ul. Wrzesińskiej 49 w Gnieźnie.


Zawodniczki i zawodnicy  rywalizować będą w kategorii klas I-III, klas IV-VI i klas VII -VIII. Każdorazowo zwycięzcy poszczególnych kategorii za zajęcie od I do III miejsca otrzymają pamiątkowe medale oraz dyplomy oraz puchary dla 3 najlepszych szkół w klasyfikacji zespołowej. Rozgrywki zakończą się w 2019 roku turniejem z okazji Dnia Dziecka.

Kolejne w tym roku terminy rozgrywek:
- czwartek, 15 listopada - godz.16.00 – hala sportowa w Niechanowie
- czwartek, 6 grudnia – godz.16.00 – hala GOSiR przy ul.Wrzesińskiej w Gnieźnie - Turniej „Mikołajkowy”.

Szczegółowych informacji dotyczących organizacji rozgrywek udzielają: Tadeusz Nowak - sędzia główny tel.  601-584-828  lub Stanisław Dolaciński -  Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” - tel. 534  -333-199.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.