http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Chrobry Gniezno” drugi na turnieju w Zduńskiej Woli!

Wyróżniony „Chrobry Gniezno” drugi na turnieju w Zduńskiej Woli!

W hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli odbył się w miniony weekend Ogólnopolski Turniej Halowy w Piłce Nożnej „Pogoń Cup 2018” dla drużyn z rocznika 2009 i młodsi. Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Uczniowski Klub Sportowy „Pogoń” Zduńska Wola.


Był to pierwszy z cyklu dwóch turniejów rozgrywanych w ramach projektu ministerialnego pt. „Cykl Turniejów Piłki Nożnej Pogoń Cup 2018”. Turniej dofinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W turnieju uczestniczyło 12 zespołów z całej Polski. W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na 2 grupy po 6 zespołów. W drugiej fazie turnieju drużyny rozgrywały mecze finałowe. W pierwszym dniu turnieju drużyny rozgrywały mecze eliminacyjne, natomiast w drugim dniu turnieju zespoły rozgrywały mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i o poszczególne miejsca. W całym turnieju uczestniczyło 204 zawodników i rozegrano 46 meczów.

Wicemistrzostwo turnieju zdobyła gnieźnieńska drużyna „Chrobry-Gniezno” prowadzona przez Dariusza Śmiałowskiego głównego trenera Dziecięcej Akademii Piłkarskiej.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. RKS Bór Regut
2. DAP „Chrobry Gniezno”
3. Górnik Łęczna
4. Uniejowska Akademia Futbolu Ebiego Smolarka Uniejów
5. Rekord Bielsko Biała
6. MKP Boruta Zgierz
7. MSKS Puławiak Puławy
8. Pogoń I Zduńska Wola
9. Łódzka Akademia Futbolu
10. Fottball Academy Bolesławiec
11. Pogoń II Zduńska Wola
12. Lubienianka Lubień Kujawski

Najlepszym zawodnikiem zespołu „Chrobry-Gniezno” został wybrany Paweł Martek. Zwycięskie zespoły oraz zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz upominki rzeczowe.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.