http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dwa zwycięstwa i porażka tenisistek stołowych „Stelli Niechan”

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Dwa zwycięstwa i porażka tenisistek stołowych „Stelli Niechan”

Kolejne mecze o mistrzostwo II ligi rozegrały zawodniczki „Stelli Niechan”. Dwa z nich wygrały ,a jedno przegrały. Warto zaznaczyć, że to bardzo młody wiekiem zawodniczek zespół.


W pierwszym z meczy Stelliski zdecydowanie pokonały drużynę UKS Pionier Kleszczewo 8:2. Mecz z młodymi zawodniczkami gości miał raczej jednostronny przebieg. Jedynie pojedynki Zuzanny Jasieckiej miały wyrównany, chociaż przegramy przez Zuzie  przebieg. Natomiast Aleksandra Leśnicka, Agata Klabińska i Zuzanna Lewandowska wygrywały swoje gry po 3:0 w setach. Trudniejsze mecze wyjazdowe czekały nasze zawodniczki.

W Ostrorogu z miejscowym UKS „Nałęcz” niestety po wyrównanym i dramatycznym meczu Stellistki przegrały 4:6. O porażce zdecydował niespodziewanie przegrany debel przez parę: Agata Klabińska –Aleksandra Leśnicka. Blisko wygrania z niewygodnie grającą Natalią Kasprzak była Agata Klabińska, jednak przegrała w decydującym secie w końcówce. Natomiast dużą odpornością  wykazała się Zuzia Lewandowska. Zuzia przegrywała już 0:2 w setach z Katarzyną Cembrowicz, jednak zmiana taktyki i agresywniejsza gra pozwoliła na wygranie kolejnych trzech setów. Dwa punkty w tym meczu zdobyła Aleksandra Leśnicka i po jednym Agata Klabińska i Zuzanna Lewandowska.

W drugim meczu w Obornikach z „Wartą” Gnieźnianki  zagrały bardzo dobrze i skutecznie wygrywając 8:2. Pewnie swoje mecze wygrały : Aleksandra Leśnicka, Agata Klabińska i Zuzanna Lewandowska oraz oba deble. Bardzo pozytywnie walczyła najmłodsza dwunastoletnia Zuzanna Jasiecka, jednak jeszcze w grach singlowych nie może zdobyć zwycięstwa. W dotychczasowych wszystkich meczach świetną skutecznością może się poszczycić Ola Leśnicka, zdobywając komplety punktów. Do zakończenia pierwszej rundy pozostały jeszcze mecze z AZS Poznań i TTS Trzemeszno.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.