http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Trwają zapisy na zimowe półkolonie GOSiR

  • Napisane przez (Art. promocyjny)
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Trwają zapisy na zimowe półkolonie GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w półkoloniach „na sportowo”, które będą odbywały się w 5-cio dniowych turnusach (od poniedziałku do piątku) w okresie ferii zimowych.


Zajęcia prowadzone będą w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad).

Pierwszy turnus rozpocznie się 14.01.2019 r. i potrwa do 18.01.2019 r., a drugi odbędzie się w terminie 21.01.2019 r. - 25.01.2019 r.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 -14 lat . Cena turnusu wynosi 199 złotych.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii - w związku z tym, że to półkolonie „na sportowo” -na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Wśród atrakcji proponujemy m.in. zajęcia na basenie, na nowej Hali Widowiskowo-Sportowej, pokazową lekcję języka angielskiego prowadzoną przez Szkołę Freedom School, zajęcia prowadzone przez Akademię Nauki „Fizyka dla Smyka”, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i seans w Kinie Helios. Nowością będą zajęcia na ściance wspinaczkowej i wyjście do Parku Trampolin JumpWorld !

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu, oraz w zakładce Półkolonie na stronie www.basengniezno.pl

Zapraszamy!

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.