http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Za nami I Kiszkowski Rajd Rowerowy im. św. Krzysztofa

Wyróżniony Za nami I Kiszkowski Rajd Rowerowy im. św. Krzysztofa

Wczoraj odbył się trzeci w tym roku rajd rowerowy organizowany na terenie gminy Kiszkowo, który zgromadził ok. 50 miłośników dwóch kółek. Wakacyjny rajd był doskonałą okazją do relaksu i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.


Niedzielne, słoneczne popołudnie mieszkańcom gminy Kiszkowo minęło w atmosferze wspaniałej zabawy. Trasa wycieczki prowadziła przez leśne dukty Puszczy Zielonka. Komandorem rajdu był Leszek Olejniczak. Organizatorem rajdu było sołectwo Kiszkowo (sołtys Krzysztof Zarębski) oraz Gmina Kiszkowo.

Mimo upału, jaki tego dnia towarzyszył rowerzystom, wszyscy szczęśliwie dotarli do mety. Po pokonaniu prawie 28-kilometrowej trasy na mecie w Kiszkowie czekał posiłek regeneracyjny, przygotowany przez żona sołtysa Kiszkowa, panią Krystynę Zarębską.

O bezpieczeństwo rowerzystów zadbali strażacy z OSP Dąbrówka Kościelna. Wszystkim uczestnikom, sponsorom współorganizatorom dziękując za mile spędzony niedzielny słoneczny dzień zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych rajdach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.