http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kampania „Drugie życie” w I LO

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie najwyżej ocenieni w akcji internetowej #JakUratowacZycieWMinute


Z okazji przypadającego 26 stycznia Ogólnopolskiego Dnia Donacji i Transplantacji młodzież zaangażowana w propagowanie transplantacji - nowoczesnej metody leczenia i ratowania ludzkiego życia w ramach kampanii „Drugie życie” przystąpiła do akcji internetowej #JakUratowacZycieWMinute. Akcja ta polegała na publikowaniu materiałów audiowizualnych przez uczniów szkół średnich z Wielkopolski, Małopolski i Podkarpacia na fanpage’u kampanii społecznej „Drugie życie”.

To pomysłowość i prosta odpowiedź zawarta w zrealizowanym przez „ Chrobrzaków” z klasy 3A  filmiku została dostrzeżona przez organizatorów i najwyżej oceniona.

Jest to już 8. edycja akcji, w której uczestniczą uczniowie I LO w Gnieźnie, rozpowszechniając oświadczenia woli.  Wystarczy tylko podpis na tym małym kartoniku, który jest wyrazem naszej zgody na pobranie narządów po śmierci. Tak niewiele, a znaczy tak wiele.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.