http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Przywłaszczyła pieniądze. Kto ją rozpoznaje?

Wyróżniony Przywłaszczyła pieniądze. Kto ją rozpoznaje?

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawczyni przywłaszczenia pieniędzy. Do zdarzenia doszło 18 czerwca 2018 roku. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, którzy ma związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policją.


Do przywłaszczenia mienia doszło 18 czerwca 2018 roku przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Kobieta przywłaszczyła pieniądze w kwocie 5 000 złotych. Sprawcę zarejestrowały kamery. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Mamy nadzieję, że to się zmieni i sprawczyni odpowie przed sądem za swój czyn.

Wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt z mł. asp. Albinem Stec - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, tel. 61 426-02-83 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Zapewniamy anonimowość! 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.