http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łubowo: usiłował zabić konkubinę

Wyróżniony Łubowo: usiłował zabić konkubinę

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę znęcania się i kilkukrotnego ugodzenia nożem konkubiny. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Łubowo. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 44-letniego podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.


- W minioną niedzielę kilkanaście minut po godz. 21.00 policjanci z Komisariat Policji w Czerniejewie odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Już na miejscu okazało się, że w mieszkaniu znajduje się ranna kobieta. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pokrzywdzonej pierwszej pomocy. Jej 44-letni konkubent, jak się później okazało zadał jej kilka ciosów nożem w różne części ciała. Na szczęście stan zdrowia nie zagrażał jej życiu - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Jak ustalili funkcjonariusze zajmujący się sprawą, całe zdarzenie w mieszkaniu trwało dwa dni. Między parą doszło do awantury, konkubent nie tylko ją poranił ale też znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, groził partnerce pozbawieniem życia, nosiła również ślady pobicia. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że w jego organizmie było prawie 1,5 promila alkoholu. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego gnieźnieński sąd tymczasowo aresztował 44-latka. Grozi mu dożywocie.
Więcej w tej kategorii: « Łubowo: wandale w rękach policji

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.