http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Libacja zakończona w szpitalu...

Wyróżniony Libacja zakończona w szpitalu...

Chęć dobrowolnego poddania się karze 7 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności wyraził 23-letni gnieźnianin. Mężczyzna podczas zakrapianego alkoholem spotkania pobił 40-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała w postaci złamań nosa, kości oczodołu i żeber trafiła do szpitala. Kilka godzin po zdarzeniu sprawca został zatrzymany.


- W niedzielę, 30 sierpnia po południu w Parku Kościuszki w Gnieźnie kilka osób: kobiety i mężczyźni spożywali alkohol. Grupa następnie przemieściła się do mieszkania znajdującego się w pobliżu parku. Tam kilka godzin później podczas spotkania doszło do nieporozumień pomiędzy kobietami w wieku 27 i 40 lat. W konflikt włączył się 23-letni mężczyzna, który pobił starszą z nich - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Pokrzywdzona z obrażeniami ciała przed północą dotarła do gnieźnieńskiej komendy policji, gdzie poinformowała o zdarzeniu. Następnie wezwano karetkę pogotowia, która z obrażeniami ciała w postaci złamania kości nosa, kości oczodołu i żeber przewiozła 40-latkę do szpitala w Gnieźnie.

Kilka godzin później policjanci kryminalni zatrzymali 23-latka. W dniu 1 września mężczyzna usłyszał zarzuty, 2 września prokurator zastosował wobec sprawcy policyjny dozór. Tego samego dnia pokrzywdzona opuściła szpital. Mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze 7 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.