http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pożar i ewakuacja osób w Gorzuchowie! Trzy osoby w szpitalu!

Wyróżniony Fot. archiwum Fot. archiwum

Trzy osoby, w tym 1 dziecko z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla trafiły dzisiaj rano do szpitala. Do pożaru doszło w Gorzuchowie w gminie Kłecko. Ogień pojawił się w piwnicy wielorodzinnego budynku, z którego ewakuowano 23 osoby. Sprawą zajmuje się policja, która wyjaśnia okoliczności i przyczyny pożaru.


- Informację o pożarze budynku wielorodzinnego w Gorzuchowie w gminie Kłecko policjanci otrzymali dzisiaj około godziny 6.30. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłecku. Po przybyciu okazało się, że trzy osoby, w tym 11-letnia dziewczynka, 25-letni mężczyzna oraz 80-letnia kobieta z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla zostały przetransportowane przez pogotowie ratunkowe do szpitala - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2018/01/23/311-200873.jpg

Ustalono, że w budynku zamieszkuje 8 rodzin, wszyscy zostali przez strażaków ewakuowani na zewnątrz. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej. Akcja gaśnicza została już zakończona. Do pożaru doszło w piwnicy, spaliła się też część klatki schodowej. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności pożaru. Czynności na miejscu trwają.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.