http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Policyjna kontrola, nerwowe zachowanie i... marihuana

Wyróżniony Policyjna kontrola, nerwowe zachowanie i... marihuana

Policjanci z Trzemeszna, podczas kontroli pojazdu znaleźli marihuanę. Zatrzymali też trzech młodych mężczyzn przebywających w tym samochodzie. Mieszkańcy gminy Rogowo usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Do zdarzenia doszło 7 lipca w godzinach wieczornych. - Policjanci z Trzemeszna podczas służby w miejscowości Gołąbki zatrzymali do kontroli drogowej BMW. W środku znajdowali się trzej mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat. Mężczyźni podczas kontroli zachowywali się nerwowo, a ich wypowiedzi były niespójne. W wyniku przeprowadzonego przeszukania mundurowi znaleźli przy nich trzy opakowania, w których znajdował się zielony susz. Wstępne badanie narkotesterem przez technika kryminalistyki potwierdziło, że jest to marihuana - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W związku z tym zarzuty posiadania środków odurzających policjanci z Trzemeszna przedstawili 20-letniemu mieszkańcowi Rogowa kierującemu BMW oraz dwóm mieszkańcom gminy Rogowo w wieku 21 i 25 lat.

Dodatkowo, w związku z podejrzeniem kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających 20-latkowi pobrano krew do badań. Młodym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

1 komentarz

  • Piotr
    Piotr środa, 11, lipiec 2018 08:43 Link do komentarza Raportuj

    Alkohol też wywołuje stan odurzenia, nawet skuteczniej niż marihuana, a jednak polskie prawo pozwala na jego posiadanie i używanie...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.