http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tragedia na Dalkach! Pociąg potracił kobietę! Zginęła na miejscu!

Wyróżniony Tragedia na Dalkach! Pociąg potracił kobietę! Zginęła na miejscu!

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj tuż przed godz. 16.30 na strzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Gajowej w Gnieźnie. Rowerzystka wjechała na przejazd kolejowy i została potrącona przez pociąg. Mieszkanka Gniezna zginęła na miejscu.


Z informacji do których dotarliśmy wynika, że doszło do potrącenia kobiety, która wjechała rowerem na przejazd kolejowy. Uderzył w nią pociąg jadący z Poznania do Gniezna. Zginęła na miejscu.

- Dzisiaj o godz. 16.24 na przejeździe kolejowym przy ul. Gajowej doszło do śmiertelnego potrącenia przez pociąg rowerzystki. W chwili obecnej trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego wypadku - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Nieoficjalnie pojawiły się informacje, że rogatki były podniesione lub że były w trakcie podnoszenia (po przejechaniu pociągu z Gniezna do Poznania) i wówczas miało dojść do potrącenia rowerzystki. Policja, ani prokuratura nie ujawniają na razie żadnych szczegółów tego śmiertelnego zdarzenia.

Obecnie trwają czynności dowodowe. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

1 komentarz

  • MGo
    MGo sobota, 04, sierpień 2018 23:18 Link do komentarza Raportuj

    Ten przejazd to sprawdzał się 50 lat temu. Jak to możliwe że XXI wieku mamy jeszcze rozwiązania komunikacyjne gdzie tory kolejowe dzielą miasto na pół?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.