http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

1 maja - Zapraszamy na „Trzemeszeński Marsz po Zdrowie”

We wtorek 1 maja odbędzie się VII edycja „Trzemeszeńskiego Marszu po Zdrowie” czyli Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Nordic Walking na dystansie 6,5 km.


Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski Trzemeszna oraz „Kijkowe Trzemeszno” w ścisłej współpracy z Gimnazjum w Trzemesznie i Międzyszkolnym Klubem Sportowym w Trzemesznie. Start i meta tegorocznego marszu usytuowane zostaną na ulicy Parkowej (dawna XX – lecia PRL) przy Wieży Ciśnień. Zawody zostaną rozegrane w kategorii open oraz kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn.

W ubiegłym roku na starcie zameldowało się 118 zawodników, którzy przemierzyli ulicę Słoneczną, Orchowską oraz malowniczą okolicę Zielenia (początek i koniec trasy o nawierzchni asfaltowej, pozostała część – utwardzona, polna droga). Rywalizację na pierwszym miejscu ukończył Kacper Stawicki z Mierucina z wynikiem 0:41:03, reprezentujący Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie. W kategorii kobiet najwyższą lokatę wywalczyła Agnieszka Mielecka z Gąsawy z czasem 0:41:53, reprezentująca KS „Sokół” Gąsawa. Na linii mety wszyscy otrzymają pamiątkowy medal. Na najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych czekają trofea oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

Więcej informacji dotyczących imprezy na stronie internetowej www.kijkowetrzemeszno.pl oraz www.facebook.com/kijkowetrzemeszno/
LINK DO ZAPISÓW - www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/nw-trzemeszno
 
Do zobaczenia na starcie!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.