http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Człowiek Roku

Człowiek Roku (46)

Wybieramy „Człowieka Roku 2018”!

Rozpoczynamy dzisiaj najważniejszy i mający największy prestiż w regionie, plebiscyt w którym wybierzemy „Człowieka Roku 2018”. Zasady dziewiątej edycji naszego konkursu są proste. Kandydatów w naszym plebiscycie zgłaszają Czytelnicy, którzy też muszą uzasadnić swój wybór. Kandydatury można zgłaszać do 6 stycznia 2019 roku, a od 7 stycznia do 31 stycznia 2019 roku trwać będzie głosowanie Czytelników na poszczególne kandydatury i tym sposobem poznamy „Człowieka Roku”. W tym roku po raz szósty wybierać będziemy „Sołtysa Roku”! Zwycięzców plebiscytu ogłosimy w lutym 2019 roku!

Etykiety

Santander Bank Polska S.A. Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”!

Rok 2018 powoli dobiega końca. Nadszedł więc czas, by pomyśleć o podsumowaniu tych minionych dwunastu miesięcy i wybrać osoby, które w roku 2018 przysłużyły się naszemu regionowi. Dlatego też portal informacjelokalne.pl – już po raz dziewiąty – organizuje najbardziej prestiżowy plebiscyt „Człowiek Roku”, który wystartuje w przyszłym tygodniu. W plebiscycie tym nasi Czytelnicy najpierw wskażą, a potem zagłosują na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. W ten sposób Czytelnicy dokonają wyboru Ludzi Roku 2018! Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej zaplanowanej na drugą połowę lutego 2019 roku.

Etykiety

Wkrótce wybierzemy Ludzi Roku 2018!

Już wkrótce wystartuje dziewiąta edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu w regionie - „Człowiek Roku”. Czytelnicy wskażą, a potem zagłosują na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. Tym samym wybiorą osoby, które ich zdaniem zasługują na tytuły „Człowieka Roku 2018”! W tym roku po raz szósty wybierać będziemy też „Sołtysa Roku”!

Karol Soberski uhonorowany medalem przez Wielkopolską Izbę Rolniczą!

Od Gali z okazji 10-lecia działalności portalu informacjelokalne.pl minęły już prawie dwa tygodnie, ale na ręce redaktora naczelnego – Karola Soberskiego, ciągle spływają gratulacje i życzenia. Twórca portalu informacjelokalne.pl jest też nagradzany okolicznościowymi medalami. Dzisiaj K. Soberski odebrał medal „za wieloletnie zaangażowanie i osobisty wkład w pracę na rzecz wielkopolskich rolników” przyznany mu przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. Medal wręczył Zbigniew Stajkowski, członek Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej i przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Gnieźnie.

W kuluarach Gali 10-lecia portalu informacjelokalne.pl...

Gala Jubileuszowa 10-lecia portalu informacjelokalne.pl i Plebiscytu „Człowiek Roku 2017” przeszła już do historii... Minęło od niej kilka dni, ale emocje jeszcze nie opadły... Fantastycznym dopełnieniem tegorocznej Gali był występ zespołu „Zagrali i Poszli”... Jubileusz portalu i Gala Finałowa Plebiscytu zgromadziła w auli im. Jana Pawła II blisko 350 gości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego, co się działo w kuluarach tegorocznej Gali. To, co się działo przed rozpoczęciem Gali i po jej zakończeniu uwiecznili na fotografiach Jerzy Andrzejewski i Włodzimierz Biront.

Gratulacje i życzenia z okazji 10-lecia!

Gala z okazji 10-lecia portalu informacjelokalne.pl była okazją do złożenia życzeń i gratulacji dla redakcji portalu za te dziesięć lat działalności. Lista osób i instytucji, które na ręce Karola Soberskiego, twórcy portalu i redaktora naczelnego oraz jego żony Aleksandry, złożyły okolicznościowe listy gratulacyjne, była długa.

„Od 10 lat zaczynam, a potem kończę każdy dzień od kliknięcia na stronę informacjelokalne.pl”

W miniony weekend w Auli im. Jana Pawła II w Gnieźnie odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia funkcjonowania portalu informacjelokalne.pl. Portal swoją działalność rozpoczął 4 stycznia 2008 roku i przez te 10 lat nieprzerwanie informuje czytelników naszego regionu o najważniejszych wydarzeniach. Co na temat naszego jubileuszu powiedzieli samorządowcy, politycy i ludzie kultury?

Gala Jubileuszowa 10-lecia portalu informacjelokalne.pl w obiektywie!

Aula im. Jana Pawła II w Gnieźnie w minioną sobotę gościła uczestników Gali 10-lecia działalności portalu informacjelokalne.pl, w trakcie której rozstrzygnięto Plebiscyt na „Człowieka Roku 2017” oraz wręczono tytuły „Człowiek Dziesięciolecia 2008 – 2018”. Ten niezwykły wieczór, pełen radości i wzruszeń, na długo zapadnie w pamięci uczestników Gali. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia autorstwa Włodzimierza Bironta.

Subskrybuj to źródło RSS