http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Człowiek Roku

Człowiek Roku (49)

Gala Plebiscytu „Człowiek Roku 2018” w kuluarach...

Gala Plebiscytu „Człowiek Roku 2018” przeszła już do historii... Minęło od niej kilkadziesiąt godzin, ale emocje jeszcze nie opadły... Gala Finałowa Plebiscytu zgromadziła w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie blisko 200 gości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego, co się działo w kuluarach tegorocznej Gali. To, co się działo przed rozpoczęciem Gali i po jej zakończeniu uwiecznili na fotografiach Jerzy Andrzejewski i Włodzimierz Biront.

Etykiety

Ludzie Roku 2018 już znani!

Za nami 9. Gala Finałowa Plebiscytu „Człowiek Roku” organizowanego przez portal informacjelokalne.pl! W jej trakcie poznaliśmy Ludzi Roku 2018, w tym „Sołtysa Roku 2018” oraz laureata Nagrody Historycznej im. Franciszka i Antoniego Saskowskich przyznanej przez Fundację Historyczną „Przywracamy Pamięć”. Gala odbyła się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie i zgromadziło blisko 200 gości. Gwiazdą muzyczną wieczoru był Zespół Muzyki Dawnej „Huskarl”.

Etykiety

„Człowiek Roku 2018”! Gala Finałowa tuż, tuż...

Ponad 200 osób zostało zaproszonych na dzisiejszą Galę w trakcie której rozstrzygnięty zostanie 9. Plebiscyt „Człowiek Roku”, jedyny w naszym regionie plebiscyt, gdzie sami Czytelnicy zgłaszają i wybierają „Człowieka Roku”. I czynią to bezpłatnie! Już dzisiaj, 2 lutego poznamy „Ludzi Roku 2018” w sześciu kategoriach, których Czytelnicy wybrali z grona 92 kandydatów. Siódme wyróżnienie to Nagroda Historyczna im. Franciszka i Antoniego Saskowskich za najlepszą w danym roku inwestycję (projekt, wydawnictwo) historyczno-turystyczne. Nagroda ta przyznana zostanie przez Fundację Historyczną „Przywracamy Pamięć”. Dwudziestu jeden mężczyzn i 9 pań będzie miało zaszczyt dziś wejść na scenę podczas Gali Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”, która odbędzie się o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.

Etykiety

Santander Bank Polska S.A. Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”!

Już w najbliższą sobotę poznamy osoby, które - zdaniem Czytelników naszego portalu - w roku 2018 przysłużyły się naszemu regionowi. Wszystko za sprawą organizowanego - już po raz dziewiąty - przez portal informacjelokalne.pl najbardziej prestiżowego plebiscytu „Człowiek Roku”. W plebiscycie tym nasi Czytelnicy najpierw wskazywali, a potem głosowali na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. W ten sposób Czytelnicy dokonali wyboru Ludzi Roku 2018! Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej zaplanowanej na najbliższą sobotę, 2 lutego o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.

Etykiety

„Człowiek Roku 2018”! Zakończyliśmy głosowanie!

Kilkadziesiąt minut temu, o północy zakończyło się głosowanie w plebiscycie na „Człowieka Roku 2018”. Plebiscyt obejmował siedem kategorii z czego w sześciu kategoriach „Człowieka Roku” wybierali Czytelnicy. Te kategorie to: polityka-samorząd; kultura-sztuka-nauka; sport; gospodarka-biznes; działalność społeczna oraz „Sołtys Roku 2018”. Siódme wyróżnienie to Nagroda Historyczna im. Franciszka i Antoniego Saskowskich za najlepszą w danym roku inwestycję (projekt, wydawnictwo) historyczno-turystyczne. Nagroda ta przyznana zostanie przez Fundację Historyczną „Przywracamy Pamięć”.

Etykiety

Wkrótce wybierzemy Ludzi Roku 2018!

Już wkrótce wystartuje dziewiąta edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu w regionie - „Człowiek Roku”. Czytelnicy wskażą, a potem zagłosują na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. Tym samym wybiorą osoby, które ich zdaniem zasługują na tytuły „Człowieka Roku 2018”! W tym roku po raz szósty wybierać będziemy też „Sołtysa Roku”!

Karol Soberski uhonorowany medalem przez Wielkopolską Izbę Rolniczą!

Od Gali z okazji 10-lecia działalności portalu informacjelokalne.pl minęły już prawie dwa tygodnie, ale na ręce redaktora naczelnego – Karola Soberskiego, ciągle spływają gratulacje i życzenia. Twórca portalu informacjelokalne.pl jest też nagradzany okolicznościowymi medalami. Dzisiaj K. Soberski odebrał medal „za wieloletnie zaangażowanie i osobisty wkład w pracę na rzecz wielkopolskich rolników” przyznany mu przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. Medal wręczył Zbigniew Stajkowski, członek Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej i przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Gnieźnie.

W kuluarach Gali 10-lecia portalu informacjelokalne.pl...

Gala Jubileuszowa 10-lecia portalu informacjelokalne.pl i Plebiscytu „Człowiek Roku 2017” przeszła już do historii... Minęło od niej kilka dni, ale emocje jeszcze nie opadły... Fantastycznym dopełnieniem tegorocznej Gali był występ zespołu „Zagrali i Poszli”... Jubileusz portalu i Gala Finałowa Plebiscytu zgromadziła w auli im. Jana Pawła II blisko 350 gości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego, co się działo w kuluarach tegorocznej Gali. To, co się działo przed rozpoczęciem Gali i po jej zakończeniu uwiecznili na fotografiach Jerzy Andrzejewski i Włodzimierz Biront.

Subskrybuj to źródło RSS