http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Człowiek Roku 2018”! Gala Finałowa tuż, tuż...

Ponad 200 osób zostało zaproszonych na dzisiejszą Galę w trakcie której rozstrzygnięty zostanie 9. Plebiscyt „Człowiek Roku”, jedyny w naszym regionie plebiscyt, gdzie sami Czytelnicy zgłaszają i wybierają „Człowieka Roku”. I czynią to bezpłatnie! Już dzisiaj, 2 lutego poznamy „Ludzi Roku 2018” w sześciu kategoriach, których Czytelnicy wybrali z grona 92 kandydatów. Siódme wyróżnienie to Nagroda Historyczna im. Franciszka i Antoniego Saskowskich za najlepszą w danym roku inwestycję (projekt, wydawnictwo) historyczno-turystyczne. Nagroda ta przyznana zostanie przez Fundację Historyczną „Przywracamy Pamięć”. Dwudziestu jeden mężczyzn i 9 pań będzie miało zaszczyt dziś wejść na scenę podczas Gali Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”, która odbędzie się o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.


Już dzisiaj o godz. 16.00 w sali widowiskowej MOK-u w Gnieźnie odbędzie się Gala 9. Plebiscytu „Człowiek Roku”. Tym razem poznamy „Ludzi Roku 2018” w sześciu kategoriach w których głosują Czytelnicy. Te kategorie to: polityka-samorząd; kultura - sztuka - nauka; sport; gospodarka - biznes; działalność społeczna oraz „Sołtys Roku 2018”.

Dodatkowo poznamy laureata Nagrody Historycznej im. Franciszka i Antoniego Saskowskich za najlepszą w danym roku inwestycję (projekt, wydawnictwo) historyczno-turystyczne. Nagroda ta przyznana zostanie przez Fundację Historyczną „Przywracamy Pamięć”.

- Celem plebiscytu jest uhonorowania osób, które w 2018 roku zapisały się w pamięci mieszkańców naszego regionu, które odcisnęły piętno na życiu naszych mieszkańców lub swoją działalność zapisały się już na stałe w kronikach Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego lub gmin naszego regionu – mówi Karol Soberski, redaktor naczelny portalu informacjelokalne.pl, pomysłodawca plebiscytu. - Przygotowania do Gali zostały dzisiaj zakończone, a sala i scena przygotowana. Gotowe są spoty filmowe, jak również dogranych mamy już wiele innych szczegółów Gali – dodaje

Tegoroczną 9. Galę Plebiscytu „Człowiek Roku” poprowadzi Jarosław Mikołajczyk, zastępca redaktora naczelnego portalu informacjelokalne.pl. Z kolei gwiazdą muzyczną Gali będzie Zespół Muzyki Dawnej „Huskarl”.

Na 9. Gali Plebiscytu „Człowiek Roku” - podobnie jak w latach poprzednich - laureaci będą prezentowani na specjalnych spotach filmowych, które w tym roku przygotowuje Maciej Braciszewski, znany gnieźnieński muzyk, kompozytor i także zwycięzca w naszym plebiscycie. M. Braciszewski został „Człowiekiem Roku 2013” w kategorii kultura/sztuka/nauka.

- Znając już wyniki tegorocznego plebiscytu, mogę jedynie przyznać, że będzie wiele niespodzianek w poszczególnych kategoriach i na pewno emocji, łez, wzruszeń i wielkiej radości na Gali nie zabraknie – zapowiada K. Soberski.

Przypomnijmy: Gala odbędzie się w dzisiaj 2 lutego o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.

Wyniki Plebiscytu opublikujemy na naszym portalu dzisiaj w późnych godzinach wieczornych.

Ostatnio zmienianyniedziela, 03 luty 2019 02:52

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.