http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

12. urodziny portalu Informacjelokalne.pl!

Wyróżniony 12. urodziny portalu Informacjelokalne.pl!

To już 12 lat gdy jesteśmy z mieszkańcami Gniezna, gmin powiatu gnieźnieńskiego i gmin powiatu żnińskiego. Dzisiaj mija 12 lat, gdy informacjelokalne.pl zagościły w Waszych domach drodzy Czytelnicy! I przez najbliższe lata dalej będziemy z Wami każdego dnia, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.


Dwanaście lat temu, 4 stycznia 2008 roku, kilkanaście minut po północy, wystartował Powiatowy Portal Informacyjny informacjelokalne.pl. To okres kiedy nieprzerwanie – jako jedyny portal – informujemy mieszkańców Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo, ale też mieszkańców naszego regionu rozsianych po całym świecie, o wszystkim co się dzieje w naszej „małej Ojczyźnie”. Podajemy kilkanaście informacji dziennie i nie robimy sobie żadnych przerw, bo naszych Czytelników traktujemy poważnie i mamy dla nich szacunek!

Te dwanaście lat to dziesiątki tysięcy informacji, które znalazły się w naszym portalu, to wiele wydarzeń o których na bieżąco informujemy naszych Czytelników.

Dzisiaj, z okazji tych 12. urodzin, dziękujemy naszym Czytelnikom za wszystkie nadesłane e-maile, zarówno te z pozytywnymi opiniami, jak i te zawierające konstruktywną krytykę. Dziękujemy za ciekawe pomysły i tematy do publikacji. Dziękujemy za sygnały na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dzięki którym wiele razy podawaliśmy informacje z Waszych gmin jako pierwsi. Dziękujemy wszystkim reklamodawcom, że nam zaufali. Wiele osób z którymi w ostatnich dniach rozmawiałem, gdy usłyszały, że to już 12 lat, nie mogły w to uwierzyć... Wydawać by się mogło, że to było wczoraj gdy startowaliśmy...

Drodzy Czytelnicy będziemy z Wami, mimo, iż nieprzychylne nam osoby chciałby byśmy zniknęli z rynku mediów w naszym regionie. A my wręcz przeciwnie – będziemy się dalej rozwijać! Zapewniamy wszystkich, że jeszcze przez wiele lat będziemy działać i będziemy obecni w medialnej przestrzeni powiatu gnieźnieńskiego, ale też powiatów ościennych.
 
Dziękujemy Wam drodzy Czytelnicy, że z nami jesteście, bo dla Was istniejemy!

Zaczęło się w 2008 roku...
    Gdy dzisiaj wracam do tego dnia, gdy zdecydowałem się uruchomić portal informacjelokalne.pl, to łezka kręci się w oku... Wystartowaliśmy w piątek, 4 stycznia 2008 roku. Dwadzieścia minut po północy. - Pierwszy w powiecie gnieźnieńskim portal informacyjny na bieżąco będzie dostarczał informacje o wszystkim co istotne w naszym najbliższym otoczeniu. Jesteśmy przekonani, że każdy mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego swój dzień będzie zaczynał od lektury informacjilokalnych.pl tak napisaliśmy, gdy startowaliśmy. I robimy wszystko, by tak właśnie było. I dzisiaj chcemy podziękować tym kilkudziesięciu tysiącom Czytelników odwiedzających nasz serwis informacyjny.
   
Nasz start przed dwunastoma laty dla wielu był zaskoczeniem. Wielu uważało też, że długo na rynku medialnym nie wytrwamy. Dawano nam miesiąc, dwa, może pół roku.... A my jesteśmy i – zapewniam – będziemy dalej się rozwijać i zaskakiwać naszych Czytelników ciekawymi pomysłami.
   
Te 12 lat pokazało także, że potrafimy oprzeć się pokusom lokalnych polityków, którzy chcieliby mieć wpływ na informacjelokalne.pl. Nie byliśmy i nie będziemy wspierać nigdy żadnej opcji politycznej i nie damy się kupić, tak jak to czynili ci, którzy najbardziej krytykują nasz portal! Nie stoi też za nami żadna formacja polityczna... Naszą „partią” są nasi Czytelnicy i zawsze stoimy po ich stronie.
   
Jednak nie było by naszej gazety codziennej gdyby nie ludzie, którzy ją tworzyli i tworzą (bo nasz zespól redakcyjny ciągle się powiększa i w najbliższych miesiącach pojawią się nowe osoby). Dziękuję im tym bardziej, że wytrzymali presję wielu nieprzychylnych nam osób. Wiemy, że takich prób będzie jeszcze więcej, ale takie działania tylko nas mobilizują do dalszej, wytężonej pracy. W myśl zasady: co cię nie zabije, to cię wzmocni.
 
Poza tym, jako pomysłodawca i jedyny właściciel informacjilokalnych.pl wychodzę z założenia, że „należy żyć zgodnie ze swoją osobowością, bo tylko wtedy można czuć się szczęśliwym”. Dlatego jako zespół informacjilokalnych.pl będziemy dalej robić swoje (nie patrząc na innych) i rozwijać się w kierunku, który wyznaczyliśmy sobie, gdy startowaliśmy.

Drodzy Czytelnicy!
Dziękujemy Wam, drodzy Czytelnicy, że jesteście z nami już od 12 lat. Dziękujemy tym bardziej, że wiemy, iż jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele do poprawienia ale wiemy o tym i jesteśmy świadomi naszych potknięć. Potknięć, które zawsze się zdarzają, gdy chce się podawać informacje jak najszybciej. Dziękujemy również za wszystkie konstruktywne słowa krytyki. Każda merytoryczna uwaga jest przez nas mile widziana.
   
Dziękujemy Reklamodawcom!
Te 12 lat funkcjonowania informacjilokalnych.pl to także okres w którym staliśmy się jednym z najpopularniejszych nośników reklamy o czym przekonało się już bardzo wielu reklamodawców z Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego i innych regionów Polski.

Drodzy Reklamodawcy, dziękujemy, że nam zaufaliście i ufacie. Zapraszamy do dalszej współpracy!

Wyzwania na kolejne lata...
Przed nami nowe wyzwania, nadzieje i jesteśmy przekonani, że kolejne lata w czasie których infomacjelokalne.pl będą dostarczać wszystkim mieszkańcom powiatu gnieźnieńskiego najświeższych informacji. Będziemy nadal informować o tym co dzieje się w stolicy naszego powiatu – Gnieźnie, ale również będziemy nadal docierać z informacją do Kłecka, Kiszkowa, Mieleszyna, Witkowa, Trzemeszna, Niechanowa, Czerniejewa, Łubowa i gminy Gniezno oraz gminy Rogowo.

Szanowni Czytelnicy! Szanowni Internauci!
To Wy jesteście twórcami tego serwisu i dla Was on istnieje, o czym przekonaliśmy się przez te 12 lata. Z całego serca dziękujemy, że jesteście z nami!

Zaczynajmy każdy dzień wspólnie od informacjilokalnych.pl!

Karol Soberski
właściciel i redaktor naczelny informacjilokalnych.pl

1 komentarz

  • Szczepan
    Szczepan niedziela, 05, styczeń 2020 09:20 Link do komentarza Raportuj

    Cóż, przez wiele lat publikowałem tutaj swoje felietony, zawsze pod własnym nazwiskiem i wizerunkiem, ale od paru miesięcy już tak nie jest i nie ukrywam, że bardzo mi tego brakuje. Nikt mnie stad nie wyrzucił, odszedłem sam z własnej woli dlatego, że nie mogłem się pogodzić z oczywistym przekroczeniem granic.
    Każdy felieton jest o czymś i może być anonimowo komentowany w dowolny sposób, to oczywiste pod jednym, jedynym warunkiem. Każdy komentarz musi się odnosić do zawartej w artykule materii, ale nigdy do spraw osobistych autora, lub tym bardziej do spraw jego rodziny.
    Szczepan Kropaczewsk

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.