http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Spisek

Wyróżniony Spisek

Nasz wróg jest cierpliwy, oj, bardzo cierpliwy. Mój Boże, ile to już przecież lat z mniejszym lub większym natężeniem, non stop się z nas wyśmiewa, krytykuje, zarzuca nietolerancję i nacjonalizm. I to kto? Ta niegodziwa, francowata, paskudna niewdzięcznica, Unia Europejska! Ten współczesny Związek Sowiecki! Takie coś, ni to państwo, ni kontynent; nie pies, ni wydra; ni to, ni sio. I to coś właśnie, regularnie, z uporem maniaka, raz po raz, wyraża swoje oburzenie z powodu łamania w Polsce praworządności oraz rosnącej w zastraszającym tempie nietolerancji, powodowanej rasizmem, ksenofobią, antysemityzmem i homofobią.


Koń by się uśmiał! Jak oni w ogóle śmieją pouczać nas, Polaków?! Pouczać przedmurze chrześcijaństwa, które tyle razy ratowało tyłek tej wrednej i zdradliwej Europie? Nas, którzy – jak powszechnie wiadomo – … pod Grunwaldem, Wiedniem i Warszawą? Nas, którzy wydaliśmy spośród siebie tego, co wstrzymał słońce i ruszył ziemię; tę, co odkryła rad i polon; tych, co… pod Smoleńskiem? Wreszcie nas, którzy dla dobra wielkich spraw, jeżeli ktoś komuś coś lub nikt nikomu nic, to my przecież zawsze i wszędzie, lecz w gruncie rzeczy, też nikomu nic… Nas pouczać?!

A tak w ogóle to te wszystkie oskarżenia są ze wszech miar nieprawdziwe, niesłuszne i bardzo krzywdzące dla nas, potomków Lecha. Występujące bowiem w Polsce przypadki łamania praworządności, manipulowania systemem prawnym, skrajnego nacjonalizmu i nietolerancji mają bowiem charakter zupełnie marginalny, spotykają się z powszechnym oburzeniem oraz ostrą reakcją ze strony władz polskich, zarówno cywilnych, jak i kościelnych. Prawda jest też taka, że za oskarżeniami tymi stoją określone siły, które od lat szkalują Polskę i psują jej wizerunek na arenie międzynarodowej. I my dobrze wiemy, kto za tymi siłami stoi i w czyim one działają interesie! Zresztą, oni nawet nie próbują zbytnio ukryć swojego charakteru i źródła. To międzynarodowy spisek, który zrobił sobie z naszego kraju poligon doświadczalny!

Nasz wielki kraj i jeszcze większy naród, od lat skutecznie krzewiący demokrację, tolerancję i rozwijający wysokie postawy moralne, pod duchowym przewodnictwem ojca doktora dyrektora etc., od dawna są solą w oku międzynarodowej mafii, działającej na wiadomo czyje zlecenie i za wiadomo czyje pieniądze. Latami szkalujące i atakujące Polskę środowiska te znalazły sobie ostatnio bardzo poważnego sojusznika, jakim jest międzynarodowa mafia homoseksualistów, dążąca do zalegalizowania w Polsce związków gejowskich i narkotyków. A niszczenie psychiki naszych dzieci poprzez propagowanie laleczek Hello Kitty i innych tym podobnych symboli szatana?! A oddawanie czci demonom przez pseudoartystów, takich jak chociażby Nergal czy Doda?!
    
Ale przecież nie będzie odmieniec pluł nam w twarz! Rozszyfrowaliśmy ich już dawno i ich niecną grę także. Nie będą jedli świętego polskiego chleba, wypracowanego w Polsce przez heteroseksualnych Polaków. Wszystkim im pogonimy kota, a jak zajdzie taka potrzeba, to i Palikota! Zdemaskujemy ich, a następnie zafundujemy im bilet w jedną stronę. Bo w Polsce nie ma i nie będzie miejsca dla takich cudaków. A Unia niech nas nie straszy rezolucjami, bo cała ta Unia to tak naprawdę jedna wielka moralna degrengolada, która tylko czyha na to, aby toczyć zdrową tkankę polskiego społeczeństwa. Zresztą, mamy jeszcze dość siły, by – pod prawym i sprawiedliwym przywództwem – otrząsnąć się i obronić. Póki choć jedna polska szabla tkwić będzie w polskim ręku, twardo i zdecydowanie odeprzemy te niebywałe i wściekłe ataki na naszą świętą ziemię i nasz niewątpliwie wybrany naród.
    
Pogonimy ich wszystkich, całe to popaprane żydostwo, arabstwo, masoństwo, islamstwo i pedalstwo, a przy okazji także Cyganów, cyklistów, lewaków, rudych, okularników, jąkałów i obowiązkowo całą tę bandę ciapatych, którzy są chodzącą obrazą Polski i polskości. I całą tę Unię też, bo co ona właściwie nam dała, ta ladacznica, jak ją słusznie nazwał wierna słuchaczka prawdziwie polskiej rozgłośni?!

No, żeby nam, Polakom, zarzucać łamanie prawa i jego instrumentalizację, nacjonalizm, nietolerancję i ksenofobię! No, nie wytrzymam! Toż to doprawdy śmieszne jest. Zbyszek Beling

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.