http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Owacje na stojąco w Żydowie, czyli lata dwudzieste, lata trzydzieste...

Wyróżniony Owacje na stojąco w Żydowie, czyli lata dwudzieste, lata trzydzieste...

To był występ, który przejdzie do historii! Owacjami na stojąco zakończył się dzisiejszy, premierowy występ artystów – seniorów z gminy Czerniejewo z nowym przedstawieniem! Na deskach sceny Domu Socjalnego w Żydowie zaprezentowali oni spektakl muzyczny pt. „Wspomnień czar – powróćmy do dawnych lat”! Wieczór wypełniły znane i lubiane piosenki lat 20. i lat 30. XX wieku, ale nie zabrakło również powojennych znanych przebojów...


Widownia w Domu Socjalnym była zachwycona tym co zaprezentowali artyści-seniorzy z gminy Czerniejewo! - To był wspaniały wieczór! - komentowali. Artyści przedstawili spektakl muzyczny pt. „Wspomnień czar – powróćmy do dawnych lat” w którym byli… piękni, wiecznie młodzi i zakochani w piosenkach!

Wszyscy podkreślali profesjonalne podejście do spektaklu, wspaniałe stroje, jak również bogatą scenografię, która przeniosła nas w okres międzywojenny.

Warto dodać, że nad konsultacjami wokalnymi pracowała Barbara Krenz, która swoim akompaniamentem okrasiła całe przedstawienie. Poziom aktorski zapewnili: Katarzyna Kalinowska i Piotr Urbaniak. Od strony organizacyjnej nad całością czuwała Katarzyna Górka.

Spektakl został zrealizowany w ramach projektu pt. „Historia polskiej piosenki w latach 1920 – 1958” na który Stowarzyszenie Pelikan pozyskało dofinansowanie z Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Gminy Czerniejewo.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.