http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Wraca ruch na ulicy Pod Trzema Mostami

Wyróżniony Wraca ruch na ulicy Pod Trzema Mostami

Od północy 1 września 2017 będzie można ponownie przejechać ulicą Pod Trzema Mostami. Zgodnie z deklaracją Prezydenta Miasta Gniezna w terminie nastąpiło zakończenie pierwszego etapu inwestycji będących częścią większych zmian komunikacyjnych w tej części miasta.


Przypomnijmy, że ulica ta była zamknięta dla ruchu samochodowego, pieszego i rowerowego tylko przez 10 dni, od 21 sierpnia 2017. W tym czasie przeprowadzono proces rozbiórki dwóch z trzech wiaduktów nad ulicą Pod Trzema Mostami. W najbliższym czasie zostaną podjęte prace mające na celu wyprostowanie przebiegu tej ulicy oraz zmiana programu świateł. W ten sposób znacząco skróci się czas przejazdu tym odcinkiem. Działania te będą bowiem prowadzone już bez wstrzymywania ruchu samochodowego, pieszego i rowerowego.

Warto zaznaczyć, że w przyszłym roku Miasto Gniezno będzie realizować kolejne przedsięwzięcie, polegające na rozbudowie układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie na odcinku od al. Reymonta do ul. Osiniec, z poszerzeniem czynnego wiaduktu w ul. Pod Trzema Mostami.

Dodatkowo informujemy, że w sobotę (2 września 2017), w godzinach porannych zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy na ulicy Pocztowej, na odcinku od Chrobrego do ulicy Kościuszki. Po wykonaniu nowego oznakowania poziomego, co nastąpi w ciągu dwóch tygodni, na ulicy Pocztowej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.