http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kalejdoskop wyłonił talenty!

Wyróżniony Kalejdoskop wyłonił talenty!

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury zaprosił młodych utalentowanych ludzi do udziału w talent show. Kolejne przesłuchania Kalejdoskopu talentów wyłoniły uczestników finału, którzy zawalczą o główne nagrody w finale, który odbędzie się podczas Dni Gniezna (5-6.07.2019 r.).


Dzisiejsza edycja przesłuchań obfitowała w uczestników. Na scenie stanęło blisko 50 wykonawców, licząc tak zwane podmioty wykonawcze, co oznacza, że były także grupy taneczne i zespoły wokalne. Na mokowskiej scenie pojawiło się co najmniej 100 osób. Jury w składzie: Iwona Piechocka-Jóźwiak, Dominika Sochacka-Drzewiecka i Tadeusz Witt zakwalifikowało:

Kategoria do lat 10: Zuzanna Burzyńska, Maja Kubis, Maja Zielińska, Pola Siwka.
Kategoria od lat 11: Weronika Rynarzewska, Klaudia Mendyk, Oliwia Balcerek, Sandra Wawer, Grupa taneczna KLIK, Grupa taneczna 412 (ADHD), Weronika Popek, Magdalena Nowicka, Kacper Stopczyński.

Finaliści z przesłuchań jesiennych 2018:
Kategoria do lat 10: Anastazja Kilińska, Marta Purolnik, Anna Skrzypczak.
Kategoria od lat 11: Wiktoria Błażykowska, Katarzyna Kasprzyk, Towarzystwo Śpiewacze "Millenium", Sandra Michalak, Norbert Starzyk, Aleksandra Zając.

Dzisiejsze przesłuchania zamknęły eliminacje VIII edycji Kalejdoskopu Talentów finaliści walczyć będą między innymi o nagrodę w wysokości 500 zł.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.