http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Orkiestra zagrała w Łubowie

Wyróżniony Orkiestra zagrała w Łubowie

Dom Kultury w Łubowie we współpracy ze sztabem w gnieźnieńskim eSTeDe zaprosił na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Imprezę poprowadzili: Katarzyna Wielgosz, dyrektor Biblioteki Publicznej w Łubowie i Szymon Joy Powałowski, a salę wypełnili po brzegi  wolontariusze, przyjaciele, sympatycy i darczyńcy. Nowa formuła Finału pozwoliła na wystawienie puszek stacjonarnych w Bibliotece Publicznej oraz Szkołach Podstawowych już pod koniec ubiegłego roku.


Program wystartował dziś od godziny 14.30. Ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Choinka w Łubowie” i „Najpiękniejsze zimowe zagospodarowanie posesji” oraz wręczono nagrody. Było łubowskie targowanie, „Kawiarenka z Sercem”, możliwość obejrzenia kolekcji zabytkowych komórek, stoisko z książkami i kiermasz rękodzieła  prowadzone przez pracowników Biblioteki, Koła Gospodyń, Rodziców, Wolontariuszy i Przyjaciół, a także występ zespołu folklorystycznego „Lednica” i autorski Musical Świąteczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Lednogórze pod opieką Magdaleny Frydrychowicz.

Młodzi Artyści z Imielenka zaśpiewali pastorałkę z repertuaru musicalu Metro. Zaprezentowało się Studio Tańca Evolution działające na terenie gminy z grupami tancerzy„MEGA DANCE” oraz „MEGA PLAY”, a także występem solowym. Na scenie pojawili się niezwykle utalentowani młodzi mieszkańcy gminy Łubowo - m.in. bracia Pawlewscy, Natalia i Julita Konieczne, Ania Kasprzyk oraz Marta Jerzak.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.