http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Uważam, że udało nam się osiągnąć sukces”

Wyróżniony „Uważam, że udało nam się osiągnąć sukces”

Wiceprezesi Wielkopolskiej Izby Gospodarczej spotkali się w miniony piątek z przedsiębiorcami działającymi na terenie gminy Trzemeszno. Celem było zachęcenie ich do wstąpienia w szeregi WIG-u przez przedstawienie korzyści jakie daje zrzeszanie się i współpraca mniejszych podmiotów.


Na spotkaniu z trzemeszeńskimi przedsiębiorcami Wielkopolską Izbę Gospodarczą reprezentowali wiceprezesi: Karol Sikorski oraz Marek Lisiecki. Mieli przed sobą pozornie trudne zadanie - zachęcić przedstawicieli firm do wstąpienia w szeregi izby. Jak się okazało, korzyści płynących z członkostwa w WIG-u jest wiele - od grup zakupowych, przez szkolenia, aż po możliwość pozyskania wykwalifikowanych pracowników.

- Udało nam się osiągnąć sukces - powiedział w trakcie spotkania wiceprezes Karol Sikorski. - Po ponad roku działalności zrzeszamy ponad 90 firm, które aktywnie uczestniczą w życiu izby. Coraz częściej przedsiębiorcy sami dostrzegają korzyści płynące z członkostwa. Dla nas jest to najlepsze potwierdzenie, że obrany kierunek rozwoju jest słuszny. Jesteśmy podmiotem apolitycznym, a rada i prezydium składają się wyłącznie z przedsiębiorców i osób związanych z biznesem - dodaje.

W spotkaniu wzięło udział ponad 20 przedsiębiorców z terenu Gminy Trzemeszno, a także burmistrz i przewodniczący Rady Miasta.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.