http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Balik Karnawałowy dla dzieci w Witkowie

Wyróżniony Balik Karnawałowy dla dzieci w Witkowie

W sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbył się „Balik Karnawałowy” dla dzieci. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci, które mogą przebrać się w niezwykłe stroje, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez aktorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy.

Artyści „Filharmonii Pomysłów” zabrali dzieci, które przybyły na balik karnawałowy w niezwykle barwnych strojach, w podróż pełną zabaw i przygód. Dzieci wspólnie z Królową i Błaznem poszukiwali Króla po różnych krainach, mając przy tym dużo radości i niespodzianek. Dzieci tańczyły z balonami oraz z kolorowymi piłeczkami. Przy radosnej muzyce odbył się wesoły taniec z bańkami mydlanymi. Dzieci miały również wiele zadań: musiały zaprosić do wspólnej zabawy rodziców, odnaleźć ukryte w sali widowiskowej magiczne zwierzęta oraz zamienić się w tanecznego węża. Wielką radość przyniosły dzieciom „Muzyczne zagadki” - dzieci musiały rozpoznać piosenki ze znanych i lubianych bajek.

Bal odbył się w cudownej atmosferze , wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.