http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dzień Rodzinny w Gębarzewie

Wyróżniony Dzień Rodzinny w Gębarzewie

W sobotnie popołudnie na placu za świetlicą wiejską w Gębarzewie odbył się Dzień Rodzinny w sołectwie Gębarzewo. Mieszkańcy Gębarzewa i Gębarzewka, którzy licznie przybyli na spotkanie spędzili czas w miłej atmosferze i przy wspaniałej zabawie. Na wszystkich uczestników czekały zastawione stoły przepysznymi wyrobami wykonanymi przez panie z sołectwa, nie zabrakło również kiełbasy z grilla, pieczonych ziemniaków i przepysznej kapusty.


- Dzieci bardzo chętnie brały udział w wielu zabawach takich jak karmienie kisielem, przeciąganie liny, mumia, wyścig w workach, jedzenie jabłek bez użycia rąk, quiz z zagadkami, oraz znanej i lubianej przez wszystkie dzieci zabawy w chowanego. Odbył się również mecz w dwa ognie, a dla wszystkich pań odbyła się również Zumba – mówi Tomasz Ryszczuk, sołtys Gębarzewa.

Sołtys T. Ryszczuk pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się aby ten dzień można było spędzić tak wyjątkowo na super zabawie: Radzie Sołeckiej, opiekunce świetlicy wiejskiej, wszystkim mieszkańcom którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swojej pracy przy organizacji imprezy. - W szczególności chciałbym podziękować burmistrzowi Miasta i Gminy Czerniejewo Tadeuszowi Szymankowi za paczki z słodkościami, panu radnemu Miasta i Gminy Czerniejewo Jarosławowi Trafnemu za chipsy dla dzieci, panu Jarosławowi Marciniakowi za wsparcie finansowe Dnia Rodzinnego oraz pani sołtys sołectwa Nidom Dorocie Ryszczuk ufundowane lody dla dzieci – podkreśla T. Ryszczuk.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.