http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Dzień Dziecka w Fałkowie

Wyróżniony Dzień Dziecka w Fałkowie

Po raz szósty w Fałkowie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku na nasze pociechy czekały rozmaite atrakcje.


Zaczęło się od wręczenia specjalnego numerka każdemu z dzieci dzięki którym mogli bezpłatnie otrzymać napój i batonik. Jak komuś było mało słodkości to mógł spróbować kolorowej waty cukrowej. I każdy już miał kolorową buzię.

Główną atrakcją był dmuchany plac wodny, oraz ścianka wspinaczkowa, na której szczycie rozprzestrzeniał się piękny widok Fałkowa. Z góry można było też dostrzec wóz strażacki OSP Łubowo dzięki którym można było zapoznać się z pracą strażaków oraz spróbować swoich sił w posługiwaniu się działkiem wodnym, jak i stoisko ze swojskim chlebem ze smalcem i kiszonym ogórkiem i plackiem drożdżowym.

Po ugaszeniu pożaru i posileniu się można było pograć w gry planszowe. Dzięki naszym mieszkańcom, pasjonatom gier planszowych każdy mógł spróbować swoich sił w pokonaniu przeciwnika. Gry były ciekawe i wciągające. Jak co roku mieliśmy kilka nagród do rozlosowania, które otrzymaliśmy od naszych sponsorów. Do wygrania były piłki, kolorowanki, paletki do badmintona, karty do gry w piotrusia, pizza z lokalnej pizzerii oraz słodkie torty. Główną nagrodę wieże hi-fi wylosowała Paulina Kotkowska.

Festyn zakończył deszcz, który zaczął padać w odpowiednim momencie. Sołtys wsi Fałkowo serdecznie dziękuje sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie festynu.

Do zobaczenia za rok.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.