http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Magiczny wieczór w Niechanowie

Wyróżniony Magiczny wieczór w Niechanowie

W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie odbył się jeden z najbardziej popularnych wieczorów poświęconych magii i wróżbom. Atrakcje andrzejkowe dedykowane  najmłodszym mieszkańcom gminy zorganizował GOK.


Czwartkowy wieczór andrzejkowy był propozycją muzyczno-ruchową i integracyjną, spotkaniem niezapomnianych przeżyć.  W programie znalazły się konkursy, wróżby, lanie wosku przez dziurkę od klucza, a także zabawa taneczna, którą znakomicie prowadził DJ Bangee.

Uczestnicy wieczoru dowiedzieli się, że święty Andrzej to patron trzech państw – Szkocji Grecji i Rosji, oraz tego, że w Polsce Andrzejki po raz pierwszy obchodzone były już w 1557 roku, a także , że jest to ostatnia okazja do świętowania przed adwentem. Dzieci poznały również wiele wróżb, a w tym najbardziej tradycyjne, jak but za progiem, czarodziejskie karteczki, zabawę na wyobraźnię, czyli lanie wosku, kwiatową wróżbę, a także kolorowo-andrzejkowo i andrzejkową numerologię. Magiczny wieczór w GOK upłynął w miłym, sympatycznym nastroju.

Andrzejki to okazja do wspaniałej zabawy, dzieci z niecierpliwością czekają na ten wspaniały, jedyny dzień w roku, dzień tajemniczych wróżb i czarów, połączonych z dobrą zabawą i słodkimi przysmakami.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.