http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

GUTW wystrzelał pierwsze miejsce!

Wyróżniony GUTW wystrzelał pierwsze miejsce!

Reprezentacja Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w składzie: Ewa Różycka, Maria Sławińska, Jerzy Woźniak i Krystyna Ławicka-Kosmala jako opiekun uczestniczyli w V Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Nasza drużyna zajęła I miejsce!


Zawody były rozgrywane z podziałem na rywalizację kobiet i mężczyzn oraz drużyny mieszanej. Nasza drużyna zajęła I miejsce na 10 startujących zespołów UTW a Ewa Różycka i Jerzy Woźniak zdobyli II miejsca w swoich kategoriach.

Strzelanie odbywało się z karabinka sportowego kbks, w postawie leżącej, każdy oddał 10 strzałów, wszystkie do jednej tarczy. Zgodnie z Regulaminem Turnieju trzy najsłabsze strzały oceniane były jako próbne. Czas strzelania całej serii nie mógł przekroczyć 10 minut. Cały zespół strzelał jednocześnie. Kolejność strzelania zespołów odbywała się wg kolejności losowania i harmonogramu czasowego.

W programie imprezy tradycyjnie oprócz rywalizacji była wspólna zabawa, obiad i kawa z ciastem.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników. Fachowe wsparcie i instruktaż zapewnili pułkownik Roman Bąk i major Piotr Budzianowski za co serdecznie dziękujemy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.