http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/Wybory_2018/makohonski_informacjelokalne.jpg

Szkolenie „RODO - ochrona danych osobowych w firmie”

Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu, zlokalizowany w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, organizuje w czwartek, 27 września bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z powiatu gnieźnieńskiego, dotyczące znowelizowanych przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (RODO).


Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 września 2018 roku, w godzinach 09.15 - 13.30, w sali 1.26 Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.  

Zgłoszenia i kontakt: Zgłoszenia przyjmowane są w Gnieźnieńskim Punkcie Wspierania Biznesu, pod numerem telefonu: /61/ 424-07-43 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin zgłoszeń: do 25 września 2018r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.   

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2018/09/13/program_spotkania_27.09.18-.jpg

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.