http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Nowe Milenium – nowe oblicze studiów w GSW Milenium

Wyróżniony Nowe Milenium – nowe oblicze studiów w GSW Milenium

Wraz ze zbliżającym się końcem zimy Gnieźnieński Szkoła Wyższa Milenium przejdzie wiosenną metamorfozę. Na gnieźnieńskich żaków czeka wiele zmian.


Nowy rektor
28 lutego dr Hubert Paluch kończy pełnienie funkcji rektora GSW Milenium i przechodzi do pracy na zbliżonym stanowisku w jednej z dużych warszawskich uczelni.

Dr Hubert Paluch był związany z GSW Milenium od 2010 r. Przez pierwsze 3 lata jako dziekan kierował Wydziałem Zamiejscowym w Wągrowcu. Od 2013 pełnił funkcję rektora uczelni. Władze  GSW Milenium z żalem rozstają się z dr. Hubertem Paluchem, który bardzo aktywnie i z wielkim zaangażowaniem pełnił swoją funkcję, sprawnie kierując uczelnią i w istotnym stopniu przyczyniając się do jej rozwoju. Dr. Hubertowi Paluchowi gratulujemy awansu i życzymy sukcesów w nowym miejscu pracy. Do czasu powołania nowej osoby, obowiązki rektora GSW Milenium pełnić będzie założyciel uczelni, prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki.

Nauczyciel tylko po studiach 5-letnich?
Przede wszystkim, z powodu zmian w prawie oświatowym, nauczycielem w przedszkolu lub klasach 1-3 będzie można zostać jedynie w wyniku ukończenia jednolitych studiów magisterskich, a nie jak dotąd 3-letnich studiów I stopnia (licencjackich). Przyszli pedagodzy powyższe 5-letnie studia magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna” będą mogli podjąć w GSW Milenium. Studia odbędą się w trybie niestacjonarnym.

Nowe specjalności
Na gnieźnieńskiej Uczelni będzie można podjąć studia z zakresu pedagogiki lub zarządzania na nowych, ciekawych specjalnościach o profilu praktycznym.

Pasjonaci pracy z dziećmi będą mogli studiować na nowej specjalności „Edukator kreatywny czasu wolnego z arteterapią”, gdzie poznają tajniki twórczej edukacji dzieci. Osoby zainteresowane nurtami welness odnajdą się na specjalności „Promocja zdrowia z dietetyką”. Przyszli terapeuci dziecięcy wykształcenie i uprawnienia do wykonywania zawodu zdobędą na specjalności „Pedagogika terapeutyczna”. Bardzo ciekawie zapowiadają się również nowe specjalności na kierunki Zarządzania  z zakresu sprzedaży z e-commerce, HR i zarządzania jakością.

Jako nowoczesna uczelnia kształcąca studentów przede wszystkim praktycznie, idziemy z duchem czasu i na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę edukacyjną do potrzeb pracodawców. Kładziemy nacisk, by nasi absolwenci doskonale poruszali się w rynku pracy i zapewniamy wykształcenie ściśle odpowiadające na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości.

Nowinki na studiach podyplomowych
Nowe specjalności będzie można studiować również w ramach studiów podyplomowych. „Kreatywna edukacja dzieci – alternatywne metody edukacji oparte o pedagogikę zabawy, ruch i muzykę” i „Marketing marki w Internecie” to dwie nowe propozycje dla osób chcących zdobyć nowe umiejętności i podnieść kompetencje zawodowe.

Nowe Milenium - Uczelnia dla studenta
Uczelnia zapowiada odświeżenie nie tylko na płaszczyźnie naukowej. Władze uczelni podkreślają, że studiowanie to przecież nie tylko nauka. Chcemy, by studenci w trakcie zjazdów łączyli przyjemne z pożytecznym i spędzali ten czas ciekawie i inspirująco. Stąd na studentów czekać będzie wiele atrakcji. Na uczelni w czasie wolnym od nauki będzie można pograć w piłkarzyki, kosza lub „nogę”, odpocząć w planowanej strefie relaksu (wewnętrznej i zewnętrznej) i poznać ciekawe przykłady lokalnej przedsiębiorczości.

Nowe specjalności w roku akademickim 2019/2020 w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium:

Kierunek PEDAGOGIKA / studia licencjackie
- Edukator kreatywny czasu wolnego z arteterapią
- Promocja zdrowia z dietetyką
- Pedagogika terapeutyczna

Kierunek PEDAGOGIKA / studia magisterskie
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i doradztwo zawodowe
Resocjalizacja z prewencją kryminalną
Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną

Kierunek ZARZĄDZANIE / studia licencjackie
- Zarządzanie w turystyce: dziedzictwo lokalne i turystyka miejska
- Administracja publiczna: zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego
- Human Resources Manager: Zarządzanie zasobami ludzkimi z psychologią biznesu
- Prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Kierunek ZARZĄDZANIE / studia magisterskie
- Prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem
- Sales Manager: nowoczesne zarządzanie sprzedażą z elementami e-commerce
- Quality Manager: systemy zarządzania jakością w organizacji
- Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac


Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu – studia I stopnia (licencjackie):

Kierunek PEDAGOGIKA
- Edukator kreatywny czasu wolnego z arteterapią
- Promocja zdrowia z dietetyką
- Pedagogika terapeutyczna
- Resocjalizacja z prewencją kryminalną

Kierunek ZARZĄDZANIE

- Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami
- Human Resources Manager: Zarządzanie zasobami ludzkimi z psychologią biznesu
- Sales Manager: nowoczesne zarządzanie sprzedażą z elementami e-commerce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.