http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Piknik Rodzinny w Fałkowie

Wyróżniony Piknik Rodzinny w Fałkowie

W Fałkowie odbył się Piknik Rodzinny, który zgromadził społeczność tej miejscowości, jak i mieszkańców najbliższej okolicy. Organizatorem tej plenerowej imprezy było Sołectwo Fałkowo przy współpracy z Zespołem Interdyscyplinarnym w Łubowie i Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.


- Wobec powyższego uczestnicy zaczerpnęli wiedzy na temat przeciwdziałania przemocy w rodzinie i profilaktyki uzależnień. Pod hasłem „Nakręć się na pomaganie” przeprowadzono również zbiórkę plastikowych nakrętek dla Tymka - mówi Marzena Chełmińska, sołtys Fałkowa.

Na bogaty program pikniku składały się: dmuchane zjeżdżalnie, byk rodeo, przejazd bryczką, zagroda z alpakami, gry planszowe, zabawy sportowe, prezentacja motocykli, zarówno tych starszych jak i nowszych modeli oraz balonowe kreacje, tatuaże, kolorowe pasma włosów i bańki mydlane. Nad oprawą muzyczną imprezy czuwał DJ.

Ucztą dla podniebienia był pyszny poczęstunek: kiełbasa z grilla, zupy grochowa i pomidorowa, chleb ze smalcem i małosolnym ogórkiem, ciasto, kawa, herbata i zimne napoje. Dzieci częstowano słodyczami, soczkami, watą cukrową i popcornem.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i udzielili wsparcia naszemu przedsięwzięciu. Dziękują też wszystkim zaangażowanym wolontariuszom, którzy chętnie pomagali w obsłudze pikniku. No i oczywiście podziękowania dla przybyłych gości, bez których nie byłoby tej fajnej atmosfery piknikowej.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.