„Przeżyjmy cudowny wieczór z osobami, które kochamy”

Wyróżniony „Przeżyjmy cudowny wieczór z osobami, które kochamy”

Tradycją powoli staję się to, że tego dnia w Pierwszej Stolicy Polski występują tylko artyści wyjątkowi. Przed nami kolejny koncert Walentynowy, którego gwiazdą będzie Anita Lipnicka. Rusza dystrybucja wejściówek na to wydarzenie, a z zakupem trzeba się raczej pospieszyć, bo jest tylko ok. 450 biletów.


Do tzw. święta zakochanych został jeszcze miesiąc, a już wiadomo, kto dla nas zaśpiewa z okazji Walentynek. Tym razem gościć będziemy w Gnieźnie artystkę, która do tej pory nie miała okazji u nas zaśpiewać. We wtorek, 13 lutego o godz. 19.00 wystąpi u nas Anita Lipnicka, była wokalistka niezwykle popularnego kiedyś zespołu Varius Manx. – To będzie kolejny z koncertów walentynowych, do których mam nadzieję już przyzwyczailiśmy naszych mieszkańców – mówi Tomasz Budasz, prezydent Gniezna, który zapoczątkował w 2015 roku takie koncerty. – Gościliśmy już w Gnieźnie Grzegorza Hyżego i Grzegorza Turnaua, a teraz kolejny koncert, cudowny i magiczny, właśnie z okazji tego święta zakochanych. W tym roku po raz pierwszy z tej okazji wystąpi kobieta – dodaje.

Koncert zostanie dofinansowany ze środków budżetu miejskiego. – Myślę, że Anita Lipnicka to powszechnie znana artystka i dla tych młodszych, i dla tych starszych. To jest kobieta, która nam zaśpiewała, że wszystko się może zdarzyć, więc ja mam nadzieję, że właśnie podczas tego magicznego wieczoru wszystko się zdarzy i chciałbym zaprosić wszystkich naszych mieszkańców na ten koncert. Przeżyjmy cudowny wieczór z osobami, które kochamy, a my przygotowaliśmy dla par specjalną cenę biletów – zapowiada T. Budasz.

Koncert odbędzie się w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Kostrzewskiego. Bilety od jutra będzie można nabywać w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Łubieńskiego w Gnieźnie. – Ten koncert na pewno będzie dedykowany parom zakochanym i na pewno będzie się odnosił do ostatniej płyty artystki, ale nie tylko, bo będą również te wielkie przeboje tej bardzo przecież znanej artystki, jaką jest Anita Lipnicka. Ona wydała ostatnio nową płytę, a w tej chwili odbywa się taka trasa koncertowa po całej Polsce – opowiada Dariusz Pilak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Piosenkarka rozpoczyna trasę koncertową w drugiej połowie stycznia, a ostatnie koncerty ma zaplanowane w marcu. – Mamy przygotowane dwie oferty cenowe, bilety jednoosobowe w cenie 40 złotych i bilety dla par w cenie 70 złotych. To jest dobra, a właściwie powiem niska cena, ale od razu wypada uprzedzić, że ilość biletów jest tutaj ograniczona i one pewnie będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, bo miejsc w auli I LO jest niewiele ponad czterysta – informuje D. Pilak.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.