http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ponad 1000 osób uczestniczyło w feriach w Witkowie!

Wyróżniony Ponad 1000 osób uczestniczyło w feriach w Witkowie!

Dzisiaj w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zakończył realizację projektu „VIII Sztuka-Ferii”, adresowanego dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych.


W czasie dwóch tygodni zimowego wypoczynku Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka odwiedziło ponad 1000 osób. Na młodych feriowiczów czekało mnóstwo atrakcji, od zajęć plastycznych, tanecznych, projekcji bajek, po gry, zabawy i spotkania edukacyjne. W propozycjach projektu „VIII Sztuka-Ferii” nie mogło zabraknąć cieszących się popularnością, spektakli Studia Teatralnego Krak – Art z Krakowa. Ponadto OKSiR wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Witkowo zorganizował  wspólne czytanie bajek dla najmłodszych.

W ciągu dwóch tygodni ferii zaprezentowane zostały przedstawienia teatralne dla dzieci i rodziców wykonane przez grupę aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych Krak-Art z Krakowa, pt. „Pinokio” oraz „Warkocz Królewny Wisełki”.

Dzieci i młodzież brała udział w warsztatach: muzycznych, plastycznych i tanecznych: break dance, hip hop, tańca klasycznego i zumby. Przez cały okres ferii zimowych można było uczestniczyć w projekcji bajek oraz filmów animowanych, planszoladzie, zajęciach z animatorem, bloku „Aktywne Ferie” czy „Moje Hobby”.

Ponadto, zrealizowany został projekt Akademii Nauki - pokaz doświadczeń naukowych dla najmłodszych, czyli odkrywanie tajemnic otaczającego nas świata poprzez interaktywną zabawę połączoną z przeprowadzaniem ciekawych eksperymentów i doświadczeń.

Różnorodność przygotowanych zajęć sprawiła, że nikt nie narzekał na nudę, natomiast zajęcia w Centrum Kultury okazały się doskonałą alternatywą dla dzieci, które spędzały ferie w domu.

Ostatnio zmienianypiątek, 23 luty 2018 17:53

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.